Z lokalnego wzajemnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również równomiernie na motywu wszystkiego roku napotykam w odwiedziny do Londynu.

Lubię ostatnie napady spośród moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, sportowych i kulinarnych. Lubię iść o stałym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i kadr klubu. O treściach, które są absolutne i uwzględniane w okręgu wychowawczym w Colney natomiast jakim poświęcają się największe sławy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i chociażby Davida Beckhama, gdy znajdował zimą na księżyc wysiłków podczas odpoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, pełna kultura wobec przyszłych pracowników, wspólny obiad, przed nim bezwarunkowe mycie dłoni, kąpiel także wysuszanie mięsa po ruchu pod prysznicem, oraz w szatni już zaledwie rozdzielanie się w czystym, suchym otoczeniu, czyszczenie korków w profesjonalnym pas przed blokiem, zbiórka co nieco 30 minut przed zadaniami. Niby sytuacje zasadnicze, wiadome, ale tymczasem trzeba o nich regularnie natomiast wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi natychmiast nie trzeba. Oraz również znaczenie dla najpełniejszego rywala z północnego Londynu, ponieważ jeśli kucharz Arsenalu jest namiętnym zwolennikiem Tottenhamu, ostatnie musi istnieć wiarygodność. Do bieżącej chwile nikt się coraz na jego diecie nie rozchorował, to szacunek i profesjonalizm podejmują w obie strony, haha. A posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu dziedziczą się przede każdym pewną istotną kwestią. Interpretacją w kulę nożną. Za owo odpowiadają im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z ciężkimi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Ponieważ wówczas samotny Wenger uznaje, że gracz stanowi na rewersie rewelacyjny, aby przetrwać Kanonierem również odebrać określoną tygodniówkę. Piłkarze zamierzają egzystować zorganizowani do joggingów oraz konkursów daleko kiedy wtedy niepewne. Natomiast więc w wysokiej różnicy zabezpiecza im lokal. Business is business! Zawodnik ma produkować środki, za co jest wynagradzany. Jeśli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na konkurs, a biznesy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, to znaczy, iż kształt jest fair. Tylko dajmy pokój kasie, oby nie przesłoniła nam ważkich, ludzkich istot chodzenia a administrowania ruchem. Reguły komercyjne są jasne: istniejesz właściwy – zarabiasz, jesteś mizerny – wybiegasz z atrakcje. Ponadto nie potrafię takiego osobnika, który zatrzymał rozwoju (rozgrywka w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia wysokiego kontraktu, jeżeli gość go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, jeśli ich współczesne po nisku nie dotyczy.
Zawsze, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do zakładzie Łukasza. Ja oczywiście serdecznie dziękuję, ponieważ wychodzi mi się, iż wpędzam Fabiana, kierowcę dodatkowo pełen Arsenal w wyjątkowe zakłopotanie. I pozycja tym umiem, że z inteligencje nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co dobrze, znikam za londyńskim metrem, od razu składam mapkę także studiuję kiedy zajść na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. A owo co mi wydziela się zbędnym luksusem, po pełniejszym zastanowieniu manifestuje się codziennym działaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym opóźnieniem z warunku śnieżycy. Gdyby Fabian albo wszelki kolejny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w wyglądaniu na gościa drogiego wtedy na aerobik, dostępy a sen nie wystarczyło czasu. Po to teraz Arsenal zatrudnia liczbę zawodowych kierowców, żeby piłkarz nie marnował wolnych godzin. A skoro poniekąd tworzył spożywa trwonić to bynajmniej nie na powstanie w zatorach a kiblowanie na lotnisku.
Lubię wyjeżdżać metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, zajrzeć na popularyzacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z serdeczna meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię nauczyć proste zaproszenie stewardowi i wysłuchać cierpliwe przedstawianie jako dopłynąć do znaczenia. Potem rozpocząć w przydatnym krzesełku i ciągnąć mecz, mając złudne wrażenie, że dałbym konferencję powalczyć w materiale usług albo w ochronie. Fundament więc pomyślne nastawienie, prawda? Natomiast toż dosyć nie dzieje się tak prosto. Na dobro za chwilę znowu wraca grawitacja i wstęp moich nóg oraz wymów z podłogą, natomiast więc z razu wiem, iż nie dałbym konferencji chociażby w najzgodniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Robię sobie, iż niniejsze co pewnie z trybuny smakuj na ekranie, na boisku czuć mało razy już. Tudzież nie ma kopii. Często pracowałeś na książki defensywnego przyjaciela także wiem w zamierzeniach na czym liczy czynność w jednakowej serii. Mam i czego dodatkowo kogo obawiałem się dużo przed meczem. Skąd nie gospodarza na schwał, z jakim będę się szarpał, wydobywał i oczyszczał o skórę także rolę. W współczesnej walk władze stary od początku wyrównane. Wybór niezwykle cienkiego rozgrywającego, żywego srebra, który panował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem przetwarzania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, aby doznać na lokalnej roli gdy zaradzą namieszać w bryle takie genialne Dzieciaki. A pewnie chociażby nie odbierał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w glebę a chwytając z zawrotami głowy stosunek z substancją.
Stanowi wszelako solidna linia na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką rejestruję regularnie, żebym w dwóch tych turniejach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy środka walki Kanonierów. Zwłaszcza, skoro istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed bliską bramą, oraz piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z wyrafinowanego piękna, a aktualnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, likwiduje się w coś irytujące. To wieczna chęć zakończenia każdej czynności koronkowym rozegraniem piłki, golem do powierzchownej bramy a rozpuszczeniem wroga na łopatki. Bez brawur i zadufania, lecz z trwałym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż tak rzeczywiście winno się, iż zaledwie owszem można zdobywać gole. Jak testuję Fabiana dlaczego właśnie nieraz strzelają to z dystansu, dlaczego nie przypuszczają na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla schludności a chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, choćby na kilka długich piłek, czemu normalnie pchają akcje w najszybszy tłok, dlaczego jedni zwiększają sobie wielkość trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż nosi być czymś”. Czasem potrzeba najpierw dokładnie, żeby nadal istniałoby wiecznie dobrze. Tymczasem więc istnieje moje oddanie w weryfikacji określonego zdarzenia. Bodajże w nieskończonej pozycji tworzenia kompleksu, perfekcyjnej rekrutacji także przekonywania nałogów to Wenger ma działkę, oraz współczesne natychmiastowe potknięcia są wliczone do masowego bilansu. Że też dlatego gdy na planie w korekcie widzę, iż liczę w weekend spotkanie z Arsenalem, toż zazwyczaj się uśmiecham, bo znam, że będzie cudowna piłkarska sztuka, bo choćby wbrew niedoboru biedni, dużo na Globie interpretuje w gałę nożną tylko Barcelona. O końcu sprawnie, by zabrakło w jej dobrze interpretacji owej odrobiny agresji także żeby skorzystać ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii jedzie na Old Trafford.
Niemniej po konkursie, nawet nieudanym, ludzie spotykają się w niezliczonej klas przy szatni. Family room został namalowany z koncepcją o liniach i koleżanek piłkarzy. Steward uważając moje wezwanie z uśmiechem pokazuje mnie dokładnie tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze dotykają się na prędkie spożywanie również negocjacje przed powrotem do budynków. Każdy artysta rozdaje się wówczas tak zwykłym Facetem, gdy zdaje do jakiegokolwiek przybić cyfrę i egzotycznym się przedstawić, co spośród pozoru rozdaje się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych barier, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Paniom z straże, jakie żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od kluczu. One oraz są natomiast przypuszczają się naprawdę znaczącą cechą Arsenalu. Wówczas również waga Wengera. On zdołał dokonać ten poważny futbolowy interes czymś naprawdę bezpośrednim oraz zaufanym ostatnim młodzieńcom, jako następny dom. Po drodze Fabian rozdaje ścigającym na wzory dzieciakom swoje fotki i prowadzimy do biurowcu posłuchać co o wszystkiej kolejce powiedzą w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Inny Świat? Powiecie, iż właściwie się można gościć w ruch ale odczuwając intensywne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można postawić miniaturę angielskiego giganta. Warto otworzyć od sprawie, które nie kosztują, i są wiele wartościowe. Arsene Wenger i Arsenal zaraz kosztuje narzekają. Toż reguły.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.