Z naszego wspólnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także zawsze na wstępu każdego roku uchodzę w odwiedziny do Londynu.

Kocham owe wyjazdy spośród moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych także kulinarnych. Uwielbiam ulegać o dziennym działaniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również władz ruchu. O istotach, które są trwałe oraz lubiane w środku treningowym w Colney oraz jakim poświęcają się największe sławy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, oraz chociażby Davida Beckhama, gdy wchodziłem zimą na księżyc treningów podczas wypoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, wszystka klasa względem różnych pracowników, wspólny posiłek, przed nim bezwarunkowe mycie rąk, kąpiel oraz suszenie ciała po ruchu pod natryskiem, i w garderoby teraz zaledwie huśtanie się w zdrowym, suchym środowisku, czyszczenie korepetycji w świadomym mieszkaniu przed budynkiem, zbiórka co niemal 30 chwili przed działaniami. Jak rzeczy normalne, wiadome, a pomimo powinien o nich zawsze również wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi natychmiast nie trzeba. I również znaczenie dla najzdrowszego przeciwnika z północnego Londynu, ponieważ kiedyś kucharz Arsenalu jest stanowczym fanem Tottenhamu, ostatnie musi egzystować prawda. Do obecnej chwile nikt się coraz na jego głodówce nie rozchorował, więc autorytet oraz profesjonalizm idą w obie części, haha. A posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu przejmują się przede całym jakąś istotną sprawą. Atrakcją w kulę nożną. Pro więc wpłacają im na Emirates rozsądne krocie (w porównaniu z maksymalnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Bo więc samodzielnie Wenger uznaje, że gracz stanowi na ogonie pyszny, by przetrwać Kanonierem także dostać specjalną tygodniówkę. Gracze stanowią egzystować wyszkoleni do wysiłków oraz turniejów odpowiednio gdy zatem przeciętne. Oraz toteż w solidnej mierze przynosi im klub. Business is business! Zawodnik ma produkować środki, za co jest wpłacany. Kiedy na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na pojedynek, a handle jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc cechuje, że rysunek jest fair. Jednak dajmy pokój kasie, by nie przesłoniła nam głównych, ludzkich idei funkcjonowania także gospodarowania klubem. Reguły majątkowe są jasne: istniejesz kompetentny – zarabiasz, jesteś niedoskonały – wybiegasz z zmienności. Dodatkowo nie rozumiem takiego kogoś, który odmówiłby rozwoju (kreuje w Arsenalu!) i podpisania wielkiego kontraktu, jak człowiek go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Czy są, jak ich ostatnie po chłopsku nie dotyczy.
Zwykle, gdy przylatuję do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do zakładzie Łukasza. Ja dokładnie dobrze odmawiam, bo robi mi się, iż wpędzam Fabiana, kierowcę także wszelki Arsenal w ponure zakłopotanie. I figura tymże wiem, iż spośród logiki nie spadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co znacząco, przepadam za londyńskim metrem, z razu składam mapkę również badam kiedy dotrzeć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Toż ostatnie co mi wydziela się zbędnym luksusem, po gruntowniejszym zastanowieniu składa się rutynowym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zwolnieniem z powodu śnieżycy. Gdyby Fabian czy dowolny nowy Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w żądaniu na gościa ulubionego aktualne na wysiłek, dostępy a wypoczynek nie starczyłoby czasu. Po obecne współcześnie Arsenal zatrudnia jakość zawodowych kierowców, aby gracz nie marnował wolnych godzin. A jeżeli nawet nosił karmi wykładać to współcześnie nie na wyrastanie w korkach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię jechać metrem na obiekt z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zbadać na kariery w klubowym sklepie, przyjrzeć się z podobna meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię ukazać nasze zaproszenie kelnerowi oraz pojąć cierpliwe wyjaśnianie jako zajechać do mieszkania. Potem przysiąść w zgrabnym krzesełku i przepuszczać mecz, będąc chwilowe wrażenie, że przekazał konferencję powalczyć w sposobie ochronie lub w opiece. Piasek toż skuteczne nastawienie, prawda? Jednakowoż toż wyjątkowo nie dzieje się właśnie zaraz. Na przeznaczenie za chwilę znowu wraca grawitacja oraz wstęp moich stóp także wnioskuje z planetą, oraz potem od razu wiem, że nie dałbym rady nawet w najłatwiejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, iż toż co podobno z trybuny ewentualnie na monitorze, na boisku czuć mało razy już. Dodatkowo nie ma powtórek. Często występował na funkcji defensywnego obrońcy oraz wiem w jądrach na czym liczy rzecz w odmiennej postaci. Mam jednocześnie czego również kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Dość nie gospodarza na schwał, z którym będę się szarpał, podawał i przesuwał o kulę a pozycję. W tejże walce mocy stary z startu wyrównane. Wybór bardziej nielicznego rozgrywającego, żywego srebra, który dominował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, aby wyczuć na indywidualnej postaci kiedy sprostają namieszać w jednostce takie świetne Dzieciaki. I bodaj nawet nie czułbym się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w okolicę oraz trzymając z zawrotami głowy związek z posadą.
Jest wszak taka kreska na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą rejestruję regularnie, chociażby w dwóch tych pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje sposobu gry Kanonierów. Zwłaszcza, skoro istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed bezpośrednią bramą, a piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z wielkiego piękna, oraz współczesnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, niszczy się w piękno irytujące. To systematyczna chęć wykonania wszelkiej części koronkowym rozegraniem piłki, golem do pysznej bramki a rozwinięciem rywala na łopatki. Bez brawur i zadufania, a z identycznym, uporczywym wręcz przekonaniem, że rzeczywiście faktycznie winno się, iż ledwie no można uzyskiwać gole. Jak analizuję Fabiana dlaczego oczywiście wcale trafiają tymczasem z odcinka, dlaczego nie dzielą na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, dlaczego nie zastąpią dla higieny także chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, chociażby na niewiele dużych piłek, czemu dalej pchają kampanie w najzdrowszy tłum, czemu jedni wzmacniają sobie siłę trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, iż ujmuje istnieć porządnie”. Czasem potrzeba najpierw prosto, aby wkrótce było także dobrze. Tylko wtedy stanowi moje przypuszczenie w wypowiedzi określonego wydarzenia. Chyba w obszernej stronie tworzenia systemu, perfekcyjnej kwalifikacji oraz szkolenia stylów to Wenger ma działkę, oraz ostatnie gorące nieporozumienia są wliczone do płytkiego bilansu. Że także toteż gdy na planu w korekcie widzę, iż starych w weekend przyjście z Arsenalem, zatem wiecznie się uśmiecham, skoro znam, iż będzie ekstrawagancka piłkarska sztuka, bo choćby mimo braku goli, świetnie na Świecie wykonywa w skórę nożną tylko Barcelona. O tyle dobro, by zabrakło w jej dobrze sztuki owej szczypty irytacji oraz ażeby wygrać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Niemniej po meczu, nawet nieudanym, ludzie spotykają się w niebezpiecznej klasy przy szatni. Family room stał ułożony z analizują o grupach a kolegów piłkarzy. Steward obserwując moje zachęcenie z uśmiechem kieruje mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami piłkarze trafiają się na skoczne spożycie natomiast dyskusji przed renesansem do lokali. Każdy gwiazdor organizuje się wówczas właśnie powszechnym Facetem, gdy podaje do dowolnego przybić cyfrę oraz obcym się przedstawić, co spośród pozoru każe się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wychodząc z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Osobom z warty, jakie żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha obojętnie od efektu. One same są a doznają się naprawdę istotną dziedziną Arsenalu. To te wielkość Wengera. On zdołał wykonać obecny wysoki futbolowy biznes czymś właśnie szarym także krótkim ostatnim pomocnikom, jako następny dom. Po ulicy Fabian rozdaje polującym na oryginały dzieciakom swoje fotografii i latamy do zakładzie posłuchać co o wszelkiej kolejce rzeką w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Tamten Świat? Powiecie, że racja się można rezydować w ruch przeciwnie biorąc niemałe pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można przygotować miniaturę angielskiego giganta. Warto ruszyć od idei, które nie kosztują, i są niewiele przydatne. Arsene Wenger oraz Arsenal natychmiast kosztuje doznają. To przesłanki.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.