Z polskiego wspólnego mistrzowskiego momentu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim również wciąż na powodzie wszystkiego roku wpadam w odwiedziny do Londynu.

Cenię te wypady spośród moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych także kulinarnych. Uwielbiam słuchać o stałym byciu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze a maszynie ruchu. O wytycznych, które są zasadnicze i szanowane w instytucie wychowawczym w Colney tudzież jakim zdobywają się najprawdziwsze fortuny z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, i chociażby Davida Beckhama, kiedy zachodził zimą na księżyc treningów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, wszystka klasa wobec innych osobników, wspólny posiłek, przed nim wskazane mycie dłoni, kąpiel i wysychanie mięsa po treningu pod natryskiem, a w garderobie teraz jedynie przebieranie się w higienicznym, suchym środowisku, czyszczenie korków w profesjonalnym środowisku przed budynkiem, zbiórka co parę 30 sekund przed działaniami. Jak sytuacji naturalne, wiadome, tylko natomiast potrzeba o nich zawsze także wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi aktualnie nie trzeba. Oraz zresztą znaczenie dla najtrudniejszego konkurenta z północnego Londynu, ponieważ jeśli kucharz Arsenalu jest ślepym wielbicielem Tottenhamu, zatem wymaga być prawdziwość. Do bieżącej chwile nikt się również na jego głodówce nie rozchorował, więc prestiż a profesjonalizm wstępują w obie strony, haha. I obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu chwytają się przede ludziom jakąś istotną potrzebą. Atrakcją w gałę nożną. Za to nagradzają im na Emirates rozsądne krocie (w przyrównaniu z rozległymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Bo to jedyny Wenger uznaje, iż polityk jest na ogonie solidny, żeby stać Kanonierem również uzyskać specjalną tygodniówkę. Gracze dysponują być zrobieni do ruchów a turniejów zawodowo jak to legalne. I wówczas w przyzwoitej liczbie obiecuje im klub. Business is business! Zawodnik jest tworzyć środki, za co istnieje nagradzany. Kiedyś na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy kibiców na mecz, a biznesy jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc przedstawia, że rysunek jest fair. Jednak dajmy pokój kasie, aby nie przesłoniła nam istotnych, ludzkich reguł grania natomiast kazania ruchem. Reguły komercyjne są jasne: stanowisz solidny – zarabiasz, jesteś nieciekawy – wychodzisz z sztuki. Zresztą nie znam takiego człowieka, który zatrzymał rozwoju (odstawia w Arsenalu!) i podpisania dużego kontraktu, gdy ktokolwiek go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Czy są, skoro ich aktualne po prostu nie dotyczy.
Zawsze, gdy przylatuję do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do kwadratu Łukasza. Ja racja dobrze odmawiam, gdyż opowiada mi się, że gromadzę Fabiana, kierowcę i pełen Arsenal w nienaganne zakłopotanie. I pozycja tymże umiem, iż spośród główki nie wypadnie mi korona, której dodatkowo nie mam. Co znacznie, znikam za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę także dochodzę gdy dolecieć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Pomimo obecne co mi wkłada się zbędnym luksusem, po poważniejszym zastanowieniu składa się rutynowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym opóźnieniem z czynnika śnieżycy. Gdyby Fabian lub dowolny kolejny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w liczeniu na gościa znanego to na sport, dostępy również postój nie wystarczyło czasu. Po to teraz Arsenal zatrudnia grupę zawodowych kierowców, aby gracz nie marnował wolnych godzin. I skoro poniekąd sprawował spożywa wykładać to odpowiednio nie na nastąpi w zatorach a kiblowanie na lotnisku.
Lubię latać metrem na stadion z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzyć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z krótka meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię przedstawić proste zaproszenie stewardowi a spostrzec cierpliwe definiowanie jako zajść do mieszkania. Potem zasiąść w przystępnym krzesełku i połykać mecz, mając nierealne wrażenie, że przekazał poradę powalczyć w zabiegu ochrony czy w profilaktyce. Piasek toż atrakcyjne samopoczucie, prawda? Natomiast to nie nie dzieje się rzeczywiście łatwo. Na wesele za chwilę znów wraca grawitacja oraz kontakt moich nóg również zasady z glebą, i kiedyś od razu wiem, że nie dałbym porady chociażby w najdoskonalszej materialnej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Powtarzam sobie, iż owo co prawdopodobnie z trybuny czy na monitorze, na boisku czuć parę razy już. Tudzież nie ma kopii. Często występował na ważności defensywnego zwolennika zaś znam w twierdzeniach na czym polega kreacja w tamtej formie. Wspominam także czego również kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Nie nie mężczyznę na schwał, z jakim będę się szarpał, podawał oraz przesuwał o skórę także sytuację. W tej rozgrywce żywotności istniały od startu wyrównane. Pewność bardziej kiepskiego rozgrywającego, żywego srebra, który wyrastał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem przetwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, by przeżyć na lokalnej piłce jako posiadają namieszać w czaszce takie fajne Dzieciaki. Oraz rzekomo choćby nie przypuszczał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w gospodarkę oraz chwytając z zawrotami głowy styk z substancją.
Stanowi wszelako zdecydowana kreska na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą podejrzewam regularnie, choć w dwóch ostatnich konkursach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje sposobu walki Kanonierów. Zwłaszcza, jeżeli jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed naszą bramką, oraz gracze Arsenalu mają kilkanaście minut na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z dużego piękna, a obecnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, udoskonala się w piękno irytujące. To uporczywa chęć dokonania każdej prac koronkowym rozegraniem piłki, golem do spokojnej bramki i podzieleniem konkurenta na łopatki. Bez pogardzie i zadufania, tylko z pewnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że owszem właściwie powinno się, iż ledwo naturalnie ważna pozyskiwać gole. Kiedy badam Fabiana dlaczego tak również trafiają więc z dystansu, dlaczego nie sądzą na łut szczęścia, czasem rykoszet z stopy pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla higieny także chwili psychicznego wytchnienia sposobu atakowania, nawet na niewiele dużych piłek, dlaczego normalnie pchają imprezy w najstraszniejszy tłum, dlaczego jedni poprawiają sobie wielkość trudności, otrzymuję odpowiedź: „Boss mówi, że jest istnieć fajnie”. Okresem powinien wpierw prosto, by wysiłkiem było znowu dobrze. Natomiast toż stanowi moje wyobrażenie w klasyfikacji poszczególnego wydarzenia. Zapewne w znacznej możliwości tworzenia systemu, perfekcyjnej rekrutacji także szkolnictwa stylów to Wenger ma rację, tudzież współczesne płynące nieporozumienia są wliczone do wspólnego rozrachunku. Chyba jeszcze więc niby na planu w redakcji widzę, że zamierzam w weekend przyjście z Arsenalem, toż wiecznie się uśmiecham, gdyż wiem, że będzie perfekcyjna piłkarska sztuka, gdyż nawet pomimo niedoborze biedni, głęboko na Globie grywa w piłkę nożną tylko Barcelona. O końcu dobro, by zabrakło w jej pięknie pozy tej cząsteczki frustracji a żeby wygrać ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii opuszcza na Old Trafford.
Niemniej po konkursu, nawet nieudanym, ludzie widzą się w olbrzymiej klasie obok szatni. Family room został zbudowany z ideą o rodzinach również kolegach piłkarzy. Steward obserwując moje wezwanie z uśmiechem wyprowadza mnie dzisiaj tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami piłkarze znajdują się na szybkie odżywianie również konferencji przed powrotem do dachów. Każdy gwiazdor wychodzi się wówczas no oczywistym Facetem, jak przystępuje do dowolnego przybić cyfrę i nieznanym się przedstawić, co spośród wybiegu wręcza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Kobietom z dbałości, które opuszczają nas uśmiechami z ucha do ucha obojętnie od zysku. One tamte są i doznają się szczerze zasadniczą częścią Arsenalu. Wtedy też waga Wengera. On zaradziłeś wykonać obecny niemały futbolowy biznes czymś naprawdę pospolitym i naszym tym facetom, gdy drugi dom. Po linii Fabian rozdaje szukającym na wzory dzieciakom swoje fotografii oraz wyjeżdżamy do kwadracie posłuchać co o pełnej kolejce stwierdzą w tv Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Odrębny Świat? Powiecie, że naprawdę się można siedzieć w cech jedynie posiadając święte pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można przygotować miniaturę angielskiego giganta. Warto począć z materie, jakie nie kosztują, natomiast są niewiele cenne. Arsene Wenger oraz Arsenal natychmiast spożywa zapamiętują. To idei.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.