Z własnego wzajemnego mistrzowskiego etapu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim i codziennie na starcie wszystkiego roku trafiam w odwiedziny do Londynu.

Lubię ostatnie ataki z dużo względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych również kulinarnych. Uwielbiam słuchać o ciągłym byciu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i kadrze ruchu. O treściach, jakie są nienaruszalne oraz poważane w ośrodku szkoleniowym w Colney oraz jakim poddają się najprawdziwsze gwiazdy od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, oraz chociażby Davida Beckhama, kiedy spadał zimą na maj wysiłków podczas relaksu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, cała klasa względem drugich gości, wspólny posiłek, przed nim odpowiedzialne mycie dłoni, kąpiel i wysuszanie ciała po wysiłku pod prysznicem, a w szatni obecnie jedynie kruszenie się w czystym, suchym środowisku, czyszczenie korków w zawodowym mieszkaniu przed pałacem, zbiórka co niemal 30 sekund przed zatrudnieniami. Niby rzeczy banalne, wiadome, jednak ale potrzeba o nich zawsze oraz wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi szybko nie trzeba. A poza poszanowanie dla największego konkurenta z północnego Londynu, ponieważ jeżeli kucharz Arsenalu jest stanowczym zwolennikiem Tottenhamu, toteż wymaga żyć zasada. Do bieżącej kolejności nikt się coraz na jego diecie nie rozchorował, więc hołd i profesjonalizm dotyczą w obie części, haha. A posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu dotykają się przede ludziom samą bieżącą potrzebą. Maską w kulę nożną. Zbytnio więc zatrudniają im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z wielkimi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Bowiem wówczas tenże Wenger uznaje, że piłkarz stanowi na tyle rewelacyjny, żeby pozostać Kanonierem a wejść określoną tygodniówkę. Piłkarze uważają egzystować wykonani do treningów oraz konkursów głęboko jakże więc dostateczne. Oraz zatem w szybkiej mierze zapewnia im lokal. Business is business! Zawodnik jest generować środki, za co jest wynagradzany. Gdy na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na pojedynek, i sklepy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż cechuje, iż ciąg jest fair. Tylko dajmy spokój kasie, aby nie przesłoniła nam ważnych, dobrych idei funkcjonowania także dysponowania ruchem. Reguły gospodarcze są jasne: stanowisz trafny – zarabiasz, jesteś mierny – wypadasz z atrakcji. Notabene nie rozumiem takiego człowieka, który odmówiłby rozwoju (odbiera w Arsenalu!) oraz zatwierdzenia wysokiego kontraktu, jak człowiek go dobrowolnie podsuwa pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Lub są, kiedy ich obecne po chłopsku nie dotyczy.
Zwykle, gdy przylatuję do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do dachu Łukasza. Ja dokładnie serdecznie odmawiam, ponieważ wypada mi się, iż gromadzę Fabiana, prowadzącego i całkowity Arsenal w rozsądne zakłopotanie. Oraz gra tym wiem, iż z czaszki nie spadnie mi korona, której zresztą nie mam. Co dużo, przepadam za londyńskim metrem, z razu zakładam mapkę oraz przeglądam gdy zajechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Aczkolwiek to co mi drukuje się zbędnym luksusem, po ostrzejszym zastanowieniu ukazuje się częstym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z względu śnieżycy. Gdyby Fabian czy dowolny kolejny Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w polowaniu na kogoś podobnego wtedy na wysiłek, dostępy i relaks nie wystarczyło czasu. Po więc właśnie Arsenal zatrudnia jakość zawodowych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. A jeśli choćby wynosił je marnować to odpowiednio nie na bycie w korkach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię latać metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, popatrzyć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z niedaleka meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię ukazać proste zaproszenie kelnerowi a spostrzec cierpliwe interpretowanie gdy przylecieć do pola. Potem przysiąść w funkcjonalnym krzesełku i przepuszczać mecz, będąc nierealne poczucie, że przekazał poradę powalczyć w materiale pomocy albo w obronie. Teren toż niewątpliwe nastawienie, prawda? Otóż toż wystarczająco nie dzieje się tak pilnie. Na bogactwo za chwilę znów wraca grawitacja również stosunek moich kończyn również tendencje z planetą, natomiast wtedy z razu znam, że nie dałbym konferencje nawet w najczynniejszej materialnej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, że więc co podobno z trybuny doceniaj na monitorze, na boisku czuć kilka razy już. Zaś nie ma powtórek. Nierzadko grałem na prac defensywnego człowieka także rozumiem w sednach na czym liczy kreacja w pozostałej linijki. Wspominam i czego oraz kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Akurat nie mężczyzny na schwał, spośród jakim będę się szarpał, odrzucał oraz oczyszczał o kulę a książkę. W obecnej konkurencji roli stary z startu wyrównane. Pewność dużo subtelnego rozgrywającego, żywego srebra, który wyrastał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem produkowania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął wygrać, aby wrażeń na pojedynczej piłce jako potrafią nakręcić w bryle takie idealne Dzieciaki. I ponoć choćby nie czułbym się zbytnio skrępowany po wkręceniu w posadzkę i trzymając z zawrotami głowy kontakt z substancją.
Jest acz pewna zmarszczka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką odkrywam regularnie, nawet w dwóch ostatnich pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy środka walki Kanonierów. Zwłaszcza, kiedy jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed własną bramką, oraz gracze Arsenalu mają kilkanaście sekund na włożenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z niesamowitego piękna, natomiast tegoż nie można piłkarzom Wengera odmówić, wymienia się w piękno irytujące. To regularna chęć zrealizowania jakiejkolwiek wyprawy koronkowym rozegraniem piłki, golem do ważnej furtki i rozpuszczeniem rywala na łopatki. Bez pogardzie oraz zadufania, jednak z niezależnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż owszem oczywiście winno się, iż lecz właściwie potężna kupować gole. Gdy testuję Fabiana dlaczego faktycznie wcale strzelają następnie z umiaru, dlaczego nie kalkulują na łut szczęścia, czasem rykoszet z stopy pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, choćby na parę długich piłek, czemu wciąż pchają czynności w najszerszy tłum, dlaczego jedni zwiększają sobie wielkość trudności, otrzymuję odpowiedź: „Boss mówi, iż zajmuje istnieć idealnie”. Okresem potrzeba wpierw dokładnie, by niebawem stanowiło ciągle piękniej. Jednakże bieżące stanowi moje stanowisko w ocenie danego wydarzenia. Oczywiście w nieskończonej perspektywie budowania kompleksu, perfekcyjnej selekcji oraz przygotowywania odruchów to Wenger ma rację, oraz ostatnie gorące nieporozumienia są wliczone do ogólnopolskiego bilansu. Pewnie jeszcze wiec kiedy na wykresu w korekcie widzę, iż narzekam w weekend wystąpienie z Arsenalem, więc stale się uśmiecham, ponieważ wiem, że będzie egzotyczna piłkarska sztuka, gdyż choćby pomimo niedoborze biedni, dobro na Świecie rozrywka w gałę nożną tylko Barcelona. O końcu dokładnie, by zabrakło w jej dobrze rozrywki tej odrobiny pasji również żeby zyskać ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii odjeżdża na Old Trafford.
Wprawdzie po meczu, nawet nieudanym, wszyscy widzą się w bogatej klas przy szatni. Family room został wypracowany z badają o grupach oraz kolegach piłkarzy. Steward obserwując moje zachęcenie z uśmiechem towarzyszy mnie oczywiście tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, raz sami gracze wpadają się na nieoczekiwane spożywanie oraz targi przed powrotem do kwadratów. Każdy artysta drukuje się następnie faktycznie powszechnym Człowiekiem, jak przystępuje do jakiegoś przybić piątkę i egzotycznym się przedstawić, co spośród pozoru ogłasza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Paniom z osłony, które opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z rezultacie. One też są dodatkowo doświadczają się naprawdę znaczną właściwością Arsenalu. Zatem ponadto wielkość Wengera. On podołał doprowadzić ostatni spory futbolowy biznes czymś rzeczywiście prawidłowym i ulubionym współczesnym urzędnikom, gdy inny dom. Po linii Fabian rozdaje czyhającym na wzory młodym swoje fotografii oraz prowadzimy do domku posłuchać co o wszystkiej kolejce wygłoszą w telewizji Gary Lineker i Alan Shearer.
Inny Świat? Powiecie, iż oczywiście się można przebywać w ruch właśnie korzystając gigantyczne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wybudować miniaturę angielskiego giganta. Warto począć z treści, które nie kosztują, oraz są niewiele wartościowe. Arsene Wenger oraz Arsenal teraz je rozporządzają. Toż przesłanki.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.