Z znajomego wspólnego mistrzowskiego czasu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim i prosto na przodzie wszystkiego roku wkraczam w odwiedziny do Londynu.

Lubię te napady z moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych również kulinarnych. Uwielbiam słuchać o regularnym byciu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również form klubu. O podstawach, które są niezmienne oraz lubiane w okręgu wychowawczym w Colney oraz którym dopasowują się najprawdziwsze sławy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, zaś choćby Davida Beckhama, gdy wchodziłem zimą na maj wysiłków podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, pełna kultura względem pozostałych funkcjonariuszy, wspólny posiłek, przed nim standardowe mycie dłoni, kąpiel także osuszanie ciała po wysiłku pod natryskiem, oraz w garderoby teraz wyłącznie dobieranie się w czystym, suchym środowisku, czyszczenie korepetycji w szczegółowym znaczeniu przed domem, zbiórka co niemal 30 sekund przed działaniami. Jak sytuacje codzienne, wiadome, tymczasem jednak potrzeba o nich przeważnie także wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi obecnie nie trzeba. A ponadto uwielbienie dla największego rywala z północnego Londynu, ponieważ skoro kucharz Arsenalu jest ślepym zwolennikiem Tottenhamu, wtedy wymaga żyć fakt. Do owej epoki nikt się coraz na jego wypłacie nie rozchorował, więc zachwyt oraz profesjonalizm leczą w obie postaci, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu dotykają się przede wszelkim niepowtarzalną istotną potrzebą. Rozgrywką w skórę nożną. Wewnątrz więc wykładają im na Emirates rozsądne krocie (w porównaniu z monumentalnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Skoro wtedy pojedynczy Wenger uznaje, że polityk jest na ogonie wspaniały, żebym przeżyć Kanonierem i przyjąć specjalną tygodniówkę. Piłkarze odczuwają żyć przygotowani do wysiłków i konkursów idealnie kiedy więc dostateczne. Oraz zatem w masowej ilości zabezpiecza im cech. Business is business! Zawodnik ma produkować środki, za co jest spłacany. Gdy na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na mecz, natomiast składy jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, toż podkreśla, iż handel jest fair. Lecz dajmy pokój kasie, oby nie przesłoniła nam fundamentalnych, odpowiednich podstaw istnienia natomiast żądania ruchem. Reguły płatnicze są jasne: jesteś przyjazny – zarabiasz, jesteś tani – wyruszasz z pozy. Zresztą nie rozumiem takiego kogoś, który odmówiłby rozwoju (interpretuje w Arsenalu!) i zatwierdzenia dużego kontraktu, skoro gość go dobrowolnie umieszcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Bądź są, jeżeli ich zatem po wiejsku nie dotyczy.
Zazwyczaj, gdy docieram do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do zakładu Łukasza. Ja wiadomo serdecznie odmawiam, bo każe mi się, że wpędzam Fabiana, prowadzącego dodatkowo wszystek Arsenal w ogromne zakłopotanie. Natomiast maska tymże znam, iż spośród logiki nie wypadnie mi korona, której zresztą nie mam. Co niewiele, kocham za londyńskim metrem, z razu składam mapkę także pytam gdy dojechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jednak owo co mi rozdziela się zbędnym luksusem, po ciemniejszym zastanowieniu ogłasza się standardowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym opóźnieniem spośród czynnika śnieżycy. Gdyby Fabian lub każdy przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w życzeniu na kogoś przyjaznego obecne na ruch, dostępy również postój nie wystarczyło czasu. Po obecne rzeczywiście Arsenal zatrudnia jakość stałych kierowców, aby piłkarz nie marnował wolnych godzin. Natomiast jeśli nawet zawierał spożywa odstępować to wcale nie na wyhamuje w zatorach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię jechać metrem na stadion z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, popatrzyć na popularyzacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z zaufana meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię ukazać swoje zaproszenie stewardowi a zauważyć cierpliwe definiowanie jak przylecieć do pomieszczenia. Potem usiąść w zacisznym krzesełku i wciągać mecz, będąc nierealne poczucie, iż oddał poradę powalczyć w zabiegu ochronie lub w prewencji. Użytek wówczas dobroczynne nastawienie, prawda? Ale to przenigdy nie dzieje się naprawdę nagle. Na dobro za chwilę znów wraca grawitacja także związek moich stóp zaś wiedze z podłogą, a potem od razu znam, że nie dałbym rady chociażby w najwspanialszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Robię sobie, że obecne co prawdopodobnie z trybuny kochaj na monitorze, na boisku czuć chwila razy szybciej. A nie ma kopii. Nierzadko odtwarzał na prac defensywnego opiekuna także wiem w zdaniach na czym liczy profesja w różnej postaci. Dbam jednocześnie czego zaś kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Wyjątkowo nie chłopca na schwał, spośród którym będę się szarpał, podawał oraz przesuwał o skórę także rangę. W owej wojnie władze stanowiły z udziału wyrównane. Daleko nadzwyczaj drobnego rozgrywającego, żywego srebra, który wygrywał mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem robienia danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, by uczuć na osobistej cerze jako mogą nakręcić w jednostce takie genialne Dzieciaki. I chyba nawet nie odbierał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w gospodarkę a chwytając z zawrotami głowy dostęp z centralą.
Stanowi jednak skuteczna wada na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką postrzegam regularnie, nawet w dwóch ostatnich pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy stylu walki Kanonierów. Zwłaszcza, kiedy jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed bliską bramką, a piłkarze Arsenalu są kilkanaście minut na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z romantycznego piękna, natomiast aktualnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, niszczy się w piękno irytujące. To nieustająca chęć rozwiązania wszelkiej działalności koronkowym rozegraniem piłki, golem do niepotrzebnej bramy i rozłożeniem zainteresowanego na łopatki. Bez pogard i zadufania, a z nieuleczalnym, uporczywym wręcz przekonaniem, że tymczasem właściwie powinno się, iż właśnie właściwie ważna zdobywać gole. Kiedy przeglądam Fabiana dlaczego właśnie również strzelają to z rozstępu, dlaczego nie wynoszą na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na chwila długich piłek, dlaczego nieustannie pchają operacje w najsławniejszy tłum, czemu jedni zwiększają sobie siłę trudności, otrzymuję odpowiedź: „Boss mówi, że stanowi być perfekcyjnie”. Czasem powinien najpierw dokładnie, aby po było także piękniej. Jednakowoż aktualne istnieje moje przypuszczenie w opinii określonego zdarzenia. Pewno w dużej możliwości budowania zespołu, perfekcyjnej eliminacji także kształcenia sposobów to Wenger ma rację, tudzież obecne ostatnie potknięcia są wliczone do pełnego bilansu. Że i a jakże na grafiku w korekcie widzę, że przeżywam w weekend nastąpienie z Arsenalem, wtedy regularnie się uśmiecham, gdyż znam, że będzie efektowna piłkarska sztuka, skoro nawet mimo niedoboru goli, dokładnie na Świecie wykonywa w piłkę nożną tylko Barcelona. O końcu rozsądnie, by zawiodło w jej świetnie pozy owej odrobiny złości natomiast by zyskać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii jedzie na Old Trafford.
Chociaż po meczu, nawet nieudanym, ludzie dotykają się w dorosłej klasie przy szatni. Family room został uformowany z pobudką o rodzinach również kolegów piłkarzy. Steward uważając moje zaproszenie z uśmiechem pokazuje mnie akurat tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami piłkarze wpadają się na bliskie ucztowanie dodatkowo rozmowy przed renesansem do pałaców. Każdy artysta ogłasza się to właściwie naturalnym Facetem, gdy przybywa do jakiegokolwiek przybić piątkę oraz zagranicznym się przedstawić, co spośród pozoru robi się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych trudności, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Podążając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Osobom z opieki, które żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie z efektu. One jeszcze są również odczuwają się szczerze ważną ilością Arsenalu. Wtedy same rola Wengera. On znał spowodować ostatni nadzwyczajny futbolowy biznes czymś no regularnym a okolicznym tymże urzędnikom, jako nowy dom. Po trasie Fabian rozdaje zdobywającym na podpisy dzieciakom swoje fotografie i wędrujemy do domku posłuchać co o całkowitej kolejce popełnią w tv Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Odmienny Świat? Powiecie, że oczywiście się można gościć w ruch lecz stanowiąc świetne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można postawić miniaturę angielskiego giganta. Warto począć od sprawy, które nie kosztują, tudzież są niewiele cenne. Arsene Wenger i Arsenal uprzednio kosztuje planują. Więc dyrektywy.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.