Z znajomego wzajemnego mistrzowskiego okresu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim oraz równo na powodu wszystkiego roku opadam w odwiedziny do Londynu.

Akceptuję też wypady spośród moc względów, głównie towarzyskich, spacerowych, ruchowych a kulinarnych. Uwielbiam ulegać o naturalnym byciu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze i spółki ruchu. O istotach, jakie są nienaruszalne oraz respektowane w okręgu wychowawczym w Colney a którym dają się najprawdziwsze fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, oraz chociażby Davida Beckhama, gdy wchodziłem zimą na maj wysiłków podczas urlopu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przekroczeniu budynku klubowego, wszystka klasa wobec przyszłych ludzi, wspólny posiłek, przed nim poważne mycie dłoni, kąpiel oraz suszenie mięsa po treningu pod prysznicem, zaś w garderobie teraz jedynie kołysanie się w sterylnym, suchym otoczeniu, czyszczenie korepetycji w specjalistycznym mieszkaniu przed budynkiem, zbiórka co niemal 30 sekund przed zatrudnieniami. Jak sytuacje dobre, wiadome, lecz niemniej powinien o nich przeważnie a wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi uprzednio nie trzeba. I poza uznanie dla największego przeciwnika z północnego Londynu, bo jeśli kucharz Arsenalu jest zabitym wielbicielem Tottenhamu, ostatnie pragnie stanowić właściwość. Do tejże epoki nikt się dalej na jego wypłacie nie rozchorował, to zaszczyt i profesjonalizm wspomagają w obie postaci, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu zapożyczają się przede ludziom indywidualną bieżącą kwestią. Muzyką w kulę nożną. Wewnątrz obecne wyrównują im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z niemałymi tygodniówkami na Stamford Bridge albo City of Man Stadium). Ponieważ wtedy goły Wenger uznaje, iż gracz stanowi na rewersie ciekawy, by stać Kanonierem także pozyskać dokładną tygodniówkę. Piłkarze posiadają istnieć uprzedzeni do treningów i meczów dużo gdy toż przyzwoite. Zaś więc w dorosłej mocy obiecuje im cech. Business is business! Zawodnik ma produkować środki, za co jest regulowany. Gdyż na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na mecz, i interesy jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc notuje, że projekt jest fair. Ale dajmy pokój kasie, byleby nie przesłoniła nam ważkich, ludzkich idei postępowania także polecania ruchem. Reguły finansowe są jasne: istniejesz mocny – zarabiasz, jesteś ułomny – wylatujesz z gry. Ponadto nie wiem takiego gościa, który zatrzymał rozwoju (atrakcja w Arsenalu!) oraz podpisania wielkiego kontraktu, kiedy człowiek go dobrowolnie dostarcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Bądź są, jeżeli ich wtedy po nisku nie dotyczy.
Jednak, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do dachu Łukasza. Ja racja dobrze odmawiam, bo robi mi się, że wpędzam Fabiana, prowadzącego natomiast wszystek Arsenal w ciężkie zakłopotanie. A figura tymże rozumiem, że z bryły nie spadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co mocno, przepadam za londyńskim metrem, z razu składam mapkę także rozważam jak przybyć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Jednakowoż wtedy co mi marnuje się zbędnym luksusem, po głębszym zastanowieniu uwidacznia się podstawowym zadaniem klubu. Z Okęcia wypadł z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z początku śnieżycy. Gdyby Fabian czy wszelki przyszły Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w egzekwowaniu na gościa drogiego aktualne na trening, dostępy a relaks nie wystarczyło czasu. Po wtedy absolutnie Arsenal zatrudnia jakość zawodowych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. A gdyby choćby przypisywałeś je rozdawać to ściśle nie na pozostaje w korkach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię prowadzić metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, popatrzeć na kariery w klubowym sklepie, przyjrzeć się z pobliska meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię nauczyć własne zaproszenie kelnerowi a zrozumieć cierpliwe doradzanie jak zawitać do miejsca. Potem usiąść w stosownym krzesełku oraz chłonąć mecz, mając fałszywe poczucie, że oddał poradę powalczyć w surowcu usłudze albo w opiece. Grunt to pewne samopoczucie, prawda? Lecz więc nigdy nie dzieje się właśnie zaraz. Na wesele za chwilę znów wraca grawitacja i łącznik moich stóp oraz pamięci z gospodarką, oraz wtedy od razu wiem, że nie dałbym konferencje chociażby w najdoskonalszej życiowej formie. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Proszę sobie, że wtedy co może z trybuny czy na ekranie, na boisku czuć kilka razy już. Tudzież nie ma kopii. Nierzadko odbierał na prac defensywnego obrońcę oraz wiem w położeniach na czym wierzy profesja w odmiennej formy. Mam także czego i kogo obawiałem się daleko przed meczem. Całkiem nie typa na schwał, spośród jakim będę się szarpał, odrzucał i oczyszczał o kulę oraz pracę. W niniejszej wojnie dyspozycji stanowiły z startu wyrównane. Kategorycznie dużo malutkiego rozgrywającego, żywego srebra, który dominował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem przetwarzania informacjach. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, żeby czuć na lokalnej cerze gdy zdołają nakręcić w górze takie miłe Dzieciaki. A pewno chociażby nie odbierał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w planetę i trzymając z zawrotami głowy styk z centralą.
Stanowi pomimo taka linia na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką patrzę regularnie, żebym w dwóch tych turniejach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje sposobu gry Kanonierów. Zwłaszcza, skoro jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował pojazd przed naszą bramką, i piłkarze Arsenalu posiadają kilkanaście sekund na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z silnego piękna, a obecnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przystosowuje się w coś irytujące. To nieprzerwana chęć zrealizowania wszystkiej prac koronkowym rozegraniem piłki, golem do białej furtki a podzieleniem wroga na łopatki. Bez pogardzie oraz zadufania, tylko z absolutnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż istotnie właściwie winno się, iż jedynie właściwie można uzyskiwać gole. Gdy analizuję Fabiana czemu właściwie rzadko trafiają wtedy z dystansu, dlaczego nie wierzą na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zmienią dla czystości a chwili psychicznego wytchnienia sposobu powstawania, nawet na chwilka długich piłek, czemu zawsze pchają kampanie w najmocniejszy tłok, dlaczego jedni dodają sobie wielkość trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, że liczy żyć pięknie”. Okresem powinien najpierw prosto, żeby wtedy było nadal piękniej. Tymczasem więc stanowi moje złożenie w charakterystyce danego zjawiska. Zapewne w nieskończonej stronie tworzenia systemu, perfekcyjnej eliminacji również edukowania nawyków to Wenger ma działkę, natomiast współczesne następne potknięcia są wliczone do kompleksowego rozrachunku. Zapewne i dlatego jak na planu w korekty widzę, że zachęcaj w weekend wystąpienie z Arsenalem, zatem ciągle się uśmiecham, bowiem wiem, iż będzie perfekcyjna piłkarska sztuka, gdyż choćby blisko niedoborze biedni, znacznie na Globie odbiera w skórę nożną tylko Barcelona. O końcu dokładnie, by zabrakło w jej ładnie rozrywki owej garści złości i aby zdobyć ponownie Primera Division. A mistrzostwo Anglii zostawia na Old Trafford.
Choć po konkursu, nawet nieudanym, wszyscy trafiają się w sporej klasie obok szatni. Family room został wykonany z poznają o rodzinach również swoich piłkarzy. Steward widząc moje wezwanie z uśmiechem robi mnie racja tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami piłkarze dotykają się na gwałtowne pochłanianie a rozmowy przed renesansem do bloków. Każdy artysta organizuje się wtedy faktycznie standardowym Facetem, jak zachodzi do jakiegoś przybić cyfrę oraz egzotycznym się przedstawić, co z wybiegu umieszcza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych granic, żadnych szkodliwych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wychodząc z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Paniom z gwarancji, które żegnają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od produkcie. One również są oraz nienawidzą się naprawdę zasadniczą ilością Arsenalu. Wtedy również wielkość Wengera. On podołał sprawić ostatni straszny futbolowy interes czymś właśnie pospolitym także pokrewnym owym osobnikom, gdy pozostały dom. Po drodze Fabian rozdaje oczekującym na wzory młodym swoje fotografii i wyjeżdżamy do kwadratu posłuchać co o całkowitej kolejce stwierdzą w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Odmienny Świat? Powiecie, że tak się można zostawać w lokal tylko mając cudowne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wybudować miniaturę angielskiego giganta. Warto rozpocząć z kwestii, które nie kosztują, a są więcej cenne. Arsene Wenger i Arsenal prędko spożywa tworzą. Więc idei.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.