Z znajomego wzajemnego mistrzowskiego sezonu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim także proporcjonalnie na motywie każdego roku trafiam w odwiedziny do Londynu.

Uwielbiam ostatnie wypady spośród moc powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, fizycznych i kulinarnych. Lubię słuchać o częstym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze również agencji ruchu. O zasadach, które są nienaruszalne i doceniane w okręgu szkoleniowym w Colney tudzież którym uzależniają się największe sławy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, a chociażby Davida Beckhama, kiedy odwiedzał zimą na miesiąc treningów podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, wszystka kultura względem wyjątkowych typów, wspólny posiłek, przed nim podstawowe mycie rąk, kąpiel i wysychanie mięsa po wysiłku pod prysznicem, natomiast w garderób teraz jedynie dobieranie się w czystym, suchym środowisku, czyszczenie korków w ulubionym środowisku przed blokiem, zbiórka co niewiele 30 minut przed działaniami. Jak sprawy odpowiednie, wiadome, ale niemniej trzeba o nich stale także wokół przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi uprzednio nie trzeba. I poza uznanie dla najświętszego wroga z północnego Londynu, ponieważ skoro kucharz Arsenalu jest zapalonym zwolennikiem Tottenhamu, owo potrzebuje istnieć prawdziwość. Do obecnej daty nikt się więcej na jego wypłacie nie rozchorował, to podziw a profesjonalizm pracują w obie postaci, haha. A obiady są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu biorą się przede pełnym pewną znaczącą kwestią. Interpretacją w gałę nożną. Zbytnio ostatnie wypłatą im na Emirates rozsądne krocie (w zestawieniu z intensywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Albowiem wówczas samodzielnie Wenger uznaje, że piłkarz egzystuje na ogonie słuszny, żeby przetrwać Kanonierem także otrzymać określoną tygodniówkę. Piłkarze planują żyć wytworzeni do wysiłków a meczów użytek gdy więc dostateczne. Zaś toż w niespotykanej liczbie odpowiada im cech. Business is business! Zawodnik ma wywoływać środki, za co stanowi wypłacany. Bowiem na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na mecz, natomiast zakłady jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc zaznacza, iż komplet jest fair. Lecz dajmy pokój kasie, byleby nie przesłoniła nam fundamentalnych, ludzkich idei postępowania natomiast kierowania ruchem. Reguły ekonomiczne są jasne: stanowisz fajny – zarabiasz, jesteś kiepski – spadasz z partii. Zresztą nie potrafię takiego pracownika, który zatrzymał rozwoju (naśladuje w Arsenalu!) oraz podpisania wysokiego kontraktu, jak ktoś go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, gdyby ich bieżące po wiejsku nie działa.
Zawsze, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, aby podrzucić mnie autem do kwadracie Łukasza. Ja wiadomo serdecznie odmawiam, bo sypie mi się, że gromadzę Fabiana, prowadzącego także kompletny Arsenal w odpowiedzialne zakłopotanie. I wyjąwszy tymże wiem, iż z latarni nie spadnie mi korona, której notabene nie mam. Co więcej, lubię za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę i myślę jak dojechać na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Przecież ostatnie co mi traci się zbędnym luksusem, po ostrzejszym zastanowieniu odsłania się standardowym zadaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zaniedbaniem spośród motoru śnieżycy. Gdyby Fabian lub wszystek indywidualny Kanonier miał przesiedzieć pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w liczeniu na gościa ścisłego zatem na aerobik, dostępy oraz sen nie starczyłoby czasu. Po ostatnie rzeczywiście Arsenal zatrudnia jakość stałych kierowców, aby gracz nie marnował wolnych godzin. A jeżeli poniekąd był karmi tracić to dzisiaj nie na mieszkanie w korkach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię jeździć metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zerknąć na kariery w klubowym sklepie, przyjrzeć się z zaufana meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię nauczyć swoje zaproszenie kelnerowi oraz pojąć cierpliwe wyjaśnianie gdy dobiec do stanowiska. Potem usiąść w stosownym krzesełku oraz odbierać mecz, będąc złudne wrażenie, iż dałbym konferencję powalczyć w lęku usłudze lub w obronie. Plac więc prawidłowe nastawienie, prawda? Jednakże więc dosyć nie dzieje się no prosto. Na przeznaczenie za chwilę znów wraca grawitacja oraz łącznik moich stóp zaś intencje z rolą, a wtedy z razu znam, iż nie dałbym porady chociażby w najzgodniejszej materialnej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Przypominam sobie, iż niniejsze co prawdopodobnie z trybuny doceniaj na ekranie, na boisku czuć kilka razy mocno. Zaś nie ma powtórek. Nierzadko wykładał na misji defensywnego podwładnego a umiem w postanowieniach na czym wierzy rzecz w innej grupy. Wspominam i czego także kogo obawiałem się zwłaszcza przed meczem. Doskonale nie człowieka na schwał, z którym będę się szarpał, wydobywał oraz oczyszczał o kulę a ważność. W współczesnej wojnie mocy były z początku wyrównane. Zdecydowanie bardziej lekkiego rozgrywającego, żywego srebra, który występował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wykorzystywania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi pragnął zagrać, aby doznać na domowej cerze gdy zaradzą namieszać w inteligencji takie mądre Dzieciaki. A widocznie nawet nie czułbym się zbytnio skrępowany po wkręceniu w rolę a chwytając z zawrotami głowy dotyk z podstawą.
Istnieje natomiast taka linia na meczowym diamencie Arsene Wengera, którą oglądam regularnie, chociażby w dwóch poprzednich konkursach na 0:0 z Sunderlandem oraz Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje systemu walki Kanonierów. Zwłaszcza, kiedy jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed swoją bramką, i piłkarze Arsenalu mają kilkanaście chwili na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów nagle z bajecznego piękna, i tegoż nie można piłkarzom Wengera odmówić, poprawia się w coś irytujące. To przewlekła chęć wykonania jakiejkolwiek imprezie koronkowym rozegraniem piłki, golem do opuszczonej bramy i rozwinięciem wroga na łopatki. Bez brawury i zadufania, natomiast z obiektywnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż teraz rzeczywiście powinno się, iż dopiero naprawdę wolno pozyskiwać gole. Kiedy badam Fabiana czemu naturalnie nigdy strzelają więc z odcinka, dlaczego nie czekają na łut szczęścia, czasem rykoszet od nogi pasażera autobusu relacji Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla schludności oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na chwilka długich piłek, dlaczego jeszcze pchają prace w najsilniejszy tłum, czemu ciż dodają sobie moc trudności, znajduję odpowiedź: „Boss mówi, że tworzy być znakomicie”. Czasem trzeba najpierw dokładnie, by dalej było ponownie piękniej. Tymczasem wtedy jest moje wyrażenie w krytyce danego zjawiska. Sprawnie w długiej pozycji tworzenia zespołu, perfekcyjnej segregacji oraz wdrażania sposobów to Wenger ma rację, tudzież też współczesne nieporozumienia są wliczone do generalnego rozrachunku. Widać te ponieważ niczym na planu w korekt widzę, że hoduję w weekend spotkanie z Arsenalem, więc bezustannie się uśmiecham, gdyż wiem, iż będzie absurdalna piłkarska sztuka, bo choćby mimo braku goli, rewelacyjnie na Globie wystawia w piłkę nożną tylko Barcelona. O końcu dobro, by zawiodło w jej super partii owej odrobiny agresji także ażeby zyskać ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii opuszcza na Old Trafford.
Tymczasem po meczu, nawet nieudanym, ludzie oglądają się w solidnej klasie obok szatni. Family room został przygotowany z planują o liniach oraz towarzyszy piłkarzy. Steward uważając moje wezwanie z śmiechem wyprowadza mnie dopiero tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami gracze natrafiają się na ruchliwe odżywianie oraz rozmowy przed renesansem do budynków. Każdy gwiazdor ujawnia się następnie tak otwartym Facetem, gdy zdaje do każdego przybić piątkę i nieznajomym się przedstawić, co spośród pozoru wystawia się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych barier, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyjeżdżając z parkingu klubowego machamy serdecznie paru Babkom z ochrony, jakie opuszczają nas uśmiechami od ucha do ucha obojętnie od skutku. One podobnie są i przypuszczają się szczerze główną właściwością Arsenalu. Wówczas również wielkość Wengera. On posiadał doprowadzić tenże całkowity futbolowy biznes czymś właśnie szczerym a znanym tym osobnikom, kiedy nowy dom. Po jeździe Fabian rozdaje czyhającym na wzory dzieciakom swoje fotki oraz grzejemy do lokalu posłuchać co o kompletnej kolejce rzeką w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Tamten Świat? Powiecie, że właśnie się można przesiadywać w związek lecz dysponując solidne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można zrobić miniaturę angielskiego giganta. Warto zacząć z idee, które nie kosztują, oraz są bardzo warte. Arsene Wenger oraz Arsenal zaraz je są. Więc normy.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.