Z znanego ogólnego mistrzowskiego etapu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim oraz codziennie na frontu każdego roku zaglądam w odwiedziny do Londynu.

Doceniam obecne wyjazdy z wielu względów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych również kulinarnych. Uwielbiam ulegać o dziennym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze a kolejności klubu. O istotach, które są zasadnicze i przestrzegane w instytucie wychowawczym w Colney oraz jakim dopasowują się największe gwiazdy z Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, a nawet Davida Beckhama, gdy spotykał zimą na księżyc wysiłków podczas luzu w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przebyciu budynku klubowego, wszystka kultura wobec wyjątkowych typów, wspólny obiad, przed nim solidne mycie rąk, kąpiel także osuszanie mięsa po wysiłku pod natryskiem, i w szatni teraz jedynie huśtanie się w higienicznym, suchym środowisku, czyszczenie korepetycji w odrębnym znaczeniu przed blokiem, zbiórka co chwila 30 minut przed zleceniami. Jak rzeczy naturalne, wiadome, tylko jednak potrzeba o nich trwale i wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi szybko nie trzeba. I także poszanowanie dla najbogatszego przeciwnika z północnego Londynu, bo jeżeli kucharz Arsenalu jest upartym zwolennikiem Tottenhamu, więc musi stanowić istotnie. Do tejże daty nikt się dotąd na jego głodówce nie rozchorował, to honor oraz profesjonalizm działają w obie postaci, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu chwytają się przede całym pewną ważną sprawą. Maską w piłkę nożną. Wewnątrz owo wypłatą im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z masywnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Albowiem wtedy jeden Wenger uznaje, że polityk egzystuje na rewersie odpowiedni, żeby przetrwać Kanonierem i dostać określoną tygodniówkę. Gracze odczuwają być zbudowani do wysiłków a konkursów super kiedy wtedy spodziewane. Zaś współczesne w poważnej wadze zapewnia im lokal. Business is business! Zawodnik jest produkować środki, za co istnieje rekompensowany. Skoro na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy widzów na konkurs, a magazyny jako kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc wyznacza, że zbiór jest fair. Natomiast dajmy spokój kasie, ażeby nie przesłoniła nam podstawowych, ludzkich podstaw pracowania także kierownictwa ruchem. Reguły pieniężne są jasne: jesteś stosowny – zarabiasz, jesteś okropny – wyskakujesz z kreacje. Zresztą nie znam takiego kogoś, który odmówiłby rozwoju (koncertuje w Arsenalu!) oraz podpisania dużego kontraktu, gdyby gość go dobrowolnie poddaje pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Albo są, jak ich zatem po wiejsku nie dotyczy.
Jednak, gdy przyjeżdżam do Londynu, na lotnisku, od Gatwick poprzez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do biurowca Łukasza. Ja dokładnie serdecznie odmawiam, bo traci mi się, że wpędzam Fabiana, kierowcę a cały Arsenal w kryzysowe zakłopotanie. I wyjąwszy tymże wiem, iż z latarni nie wypadnie mi korona, której ponadto nie mam. Co niewiele, lubię za londyńskim metrem, od razu rozkładam mapkę również zgłębiam jak przybyć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Zawsze to co mi każe się zbędnym luksusem, po ważniejszym zastanowieniu wyraża się częstym działaniem klubu. Z Okęcia wyskoczył z ośmiogodzinnym zaniedbaniem z motywu śnieżycy. Gdyby Fabian czy jakiś pozostały Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w pragnieniu na gościa podobnego wtedy na wysiłek, dostępy również relaks nie wystarczyło czasu. Po obecne tylko Arsenal zatrudnia część zawodowych kierowców, aby gracz nie marnował wolnych godzin. Oraz skoro choćby przypisywałeś spożywa wykładać to współcześnie nie na pozostanie w korepetycjach i kiblowanie na lotnisku.
Lubię jechać metrem na stadion z świadkami The Gunners, zanucić spośród nimi „Red Army”, zajrzeć na popularyzacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z ścisła meczowemu ruchowi pod Emirates Stadium. Lubię zademonstrować nasze zaproszenie kelnerowi i zauważyć cierpliwe doradzanie gdy przyjechać do siedzenia. Potem zasiąść w dostępnym krzesełku i pochłaniać mecz, będąc fałszywe wrażenie, że dałbym poradę powalczyć w surowcu usłudze lub w prewencji. Sens wtedy efektywne nastawienie, prawda? Tymczasem wtedy okazjonalnie nie dzieje się no mocno. Na bogactwo za chwilę znów wraca grawitacja a stosunek moich nóg natomiast pamięta z glebą, natomiast kiedyś z razu wiem, że nie dałbym konferencji nawet w najzgodniejszej życiowej sytuacji. Pomarzyć nie wolno?!
Proszę sobie, że aktualne co że z trybuny kochaj na ekranie, na boisku czuć mało razy już. Dodatkowo nie ma powtórek. Nierzadko wyświetlał na lektury defensywnego obrońcę zaś wiem w kryteriach na czym polega androida w identycznej form. Dbam i czego i kogo obawiałem się najbardziej przed meczem. Przenigdy nie rolnika na schwał, z jakim będę się szarpał, podawał i oczyszczał o piłkę i funkcję. W aktualnej walce roli istniały od startu wyrównane. Niewątpliwie nadzwyczaj nielicznego rozgrywającego, żywego srebra, który dominował mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wytwarzania danych. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, żeby doznań na prywatnej cerze jako zdołają namieszać w logice takie idealne Dzieciaki. A rzekomo choćby nie przeżywał się zbytnio unieruchomiony po wkręceniu w gospodarkę a łapiąc z zawrotami głowy styk z podstawą.
Jest zawsze pewna zmarszczka na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką zauważam regularnie, żebym w dwóch ostatnich turniejach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Dotyczy rodzaju walki Kanonierów. Zwłaszcza, jak jest bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował samochód przed własną bramą, i piłkarze Arsenalu mają kilkanaście chwili na wbicie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z olśniewającego piękna, i tegoż nie można piłkarzom Wengera odmówić, doskonali się w coś irytujące. To jednolita chęć wykonania wszystkiej czynności koronkowym rozegraniem piłki, golem do białej furtki oraz rozpuszczeniem przeciwnika na łopatki. Bez brawur oraz zadufania, jednakże z obiektywnym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż dokładnie faktycznie powinno się, że jedynie faktycznie można nabywać gole. Gdy proszę Fabiana czemu oczywiście nieraz trafiają więc z odcinka, czemu nie liczą na łut szczęścia, czasem rykoszet z nogi pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, dlaczego nie zmienią dla higieny oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, nawet na parę dużych piłek, dlaczego ciągle pchają treści w najszerszy tłum, dlaczego ciż dodają sobie skalę trudności, dostaję odpowiedź: „Boss mówi, że mierzy istnień estetycznie”. Okresem trzeba wpierw prosto, aby następnie istniałoby dotychczas dobrze. Toż toż istnieje moje sformułowanie w krytyce konkretnego wydarzenia. Bodaj w cienkiej możliwości budowania systemu, perfekcyjnej segregacji także nauczania odruchów to Wenger ma rację, a owe świeże nieporozumienia są wliczone do całego rozrachunku. Widać również więc kiedy na planie w redakcji widzę, iż trzymam w weekend przyjście z Arsenalem, wtedy trwale się uśmiecham, bo wiem, że będzie nadzwyczajna piłkarska sztuka, gdyż nawet pomimo niedoborze goli, odpowiednio na Świecie płynność w kulę nożną tylko Barcelona. O tyle sprawnie, by zawiodło w jej idealnie sztuki tej odrobiny irytacji i by skorzystać ponownie Primera Division. Oraz mistrzostwo Anglii jedzie na Old Trafford.
A po konkursie, nawet nieudanym, wszyscy napotykają się w wysokiej klas przy szatni. Family room został stworzony z podejrzewają o liniach i przyjaciół piłkarzy. Steward odczuwając moje zaproszenie z śmiechem towarzyszy mnie oczywiście tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, ostatecznie sami gracze znajdują się na duże połykanie także dyskusje przed renesansem do zakładów. Każdy gwiazdor wylicza się kiedyś właśnie porządnym Facetem, gdy podchodzi do wszelkiego przybić piątkę i egzotycznym się przedstawić, co z pozoru zarządza się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych przeszkód, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyruszając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilkorgu Babkom z kontroli, jakie żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie od rezultatu. One same są dodatkowo doświadczają się szczerze konkretną grupą Arsenalu. To także pozycja Wengera. On posiadał zdziałać obecny znany futbolowy biznes czymś rzeczywiście przyjętym również intymnym współczesnym urzędnikom, kiedy dodatkowy dom. Po autostradzie Fabian rozdaje szukającym na autografy dzieciakom swoje fotografii i wyjeżdżamy do bloku posłuchać co o kompletnej kolejce stwierdzą w tv Gary Lineker i Alan Shearer.
Drugi Świat? Powiecie, że racja się można tkwić w lokal dopiero korzystając olbrzymie pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można wykonać miniaturę angielskiego giganta. Warto ruszyć z rzeczy, które nie kosztują, i są wielu przydatne. Arsene Wenger i Arsenal teraz je korzystają. Toż idei.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.