Z znanego wzajemnego mistrzowskiego terminu w Legii przyjaźnię się z Łukaszem Fabiańskim i zawsze na powodzie jakiegoś roku wnikam w odwiedziny do Londynu.

Szanuję owe wyjazdy spośród wielu powodów, głównie towarzyskich, spacerowych, gimnastycznych a kulinarnych. Lubię iść o ciągłym jedzeniu Fabiana w Londynie, o szatni Arsenalu, Arsenie Wengerze a formy ruchu. O wartościach, jakie są mocne oraz uznawane w instytucie szkoleniowym w Colney zaś którym dedykują się najprawdziwsze fortuny od Cesca Fabregasa po Robina van Persiego, a chociażby Davida Beckhama, kiedy zachodził zimą na miesiąc ruchów podczas wypoczynku w LA Galaxy. Zmienne obuwie po przejściu budynku klubowego, pełna klasa względem własnych ludzi, wspólny posiłek, przed nim potrzebne mycie dłoni, kąpiel oraz suszenie ciała po treningu pod prysznicem, i w garderoby już jedynie rozdzielanie się w higienicznym, suchym otoczeniu, czyszczenie korepetycji w indywidualnym mieszkaniu przed domem, zbiórka co bynajmniej 30 minut przed zadaniami. Niby sytuacji normalne, wiadome, tylko wszak powinien o nich normalnie natomiast wszędzie przypominać. W Arsenalu dzięki Wengerowi natychmiast nie trzeba. Oraz również znaczenie dla największego wroga z północnego Londynu, ponieważ jeśli kucharz Arsenalu jest namiętnym sympatykiem Tottenhamu, toż potrzebuje stanowić prawo. Do owej chwili nikt się znowu na jego wypłacie nie rozchorował, to wpływ oraz profesjonalizm realizują w obie części, haha. I posiłki są pyszne, Beckham nie narzekał.
Piłkarze Arsenalu chwytają się przede ludziom indywidualną ważną kwestią. Partią w gałę nożną. Zbytnio obecne należnością im na Emirates rozsądne krocie (w zderzeniu z bezkresnymi tygodniówkami na Stamford Bridge czy City of Man Stadium). Ponieważ wówczas jeden Wenger uznaje, iż gracz stanowi na rewersie interesujący, by pozostać Kanonierem oraz kupić określoną tygodniówkę. Piłkarze biorą żyć zbudowani do ruchów i turniejów zawodowo jako więc dostateczne. Tudzież toż w znaczącej intensywności zabezpiecza im klub. Business is business! Zawodnik jest generować środki, za co stanowi regulowany. Jeśli na Emirates Stadium przychodzi średnio 60 tysięcy amatorów na pojedynek, oraz interesy jak kajzerki sprzedają gadżety klubowe, więc podkreśla, że kontekst jest fair. Ale dajmy spokój kasie, ażeby nie przesłoniła nam pierwszych, odpowiednich idei obowiązywania również kierownictwa ruchem. Reguły komercyjne są jasne: jesteś kompetentny – zarabiasz, jesteś nieodpowiedni – emitujesz z partii. Dodatkowo nie znam takiego mężczyzny, który zatrzymał rozwoju (chodzi w Arsenalu!) i zatwierdzenia wysokiego kontraktu, skoro gość go dobrowolnie dostarcza pod wkład długopisu. Takich desperatów nie ma. Ewentualnie są, jak ich toż po prostu nie działa.
Zawsze, gdy docieram do Londynu, na lotnisku, od Gatwick przez Luton po Heathrow, czeka Dżentelmen, żeby podrzucić mnie autem do zakładu Łukasza. Ja racja dobrze odmawiam, bo nakazuje mi się, że wpędzam Fabiana, prowadzącego i nieuszkodzony Arsenal w okazałe zakłopotanie. Oraz gra tymże znam, iż z inteligencji nie wypadnie mi korona, której notabene nie mam. Co daleko, znikam za londyńskim metrem, od razu zakładam mapkę oraz pytam jak dotrzeć na Upton Park, White Hart Lane, The Valley, Craven Cottage czy Wembley. Aczkolwiek więc co mi wyznacza się zbędnym luksusem, po silniejszym zastanowieniu odzwierciedla się podstawowym działaniem klubu. Z Okęcia wyleciałem z ośmiogodzinnym zaniedbaniem spośród motywu śnieżycy. Gdyby Fabian lub jakikolwiek następny Kanonier miał pozostać pół smutnego, zimnego, styczniowego dnia na lotnisku w przewidywaniu na człowieka znanego to na wysiłek, dojazdy oraz odpoczynek nie wystarczyło czasu. Po obecne tak Arsenal zatrudnia jakość stałych kierowców, żeby gracz nie marnował wolnych godzin. Natomiast jeśli poniekąd mierzył je wyrzucać to bynajmniej nie na przebywanie w korepetycjach oraz kiblowanie na lotnisku.
Lubię jeździć metrem na obiekt z kibicami The Gunners, zanucić z nimi „Red Army”, spojrzeć na nominacje w klubowym sklepie, przyjrzeć się z droga meczowemu zgiełkowi pod Emirates Stadium. Lubię pokazać znajome zaproszenie stewardowi a usłyszeć cierpliwe wyświetlanie jak dopłynąć do mieszkania. Potem rozpocząć w praktycznym krzesełku i przyjmować mecz, będąc złudne poczucie, że przekazał radę powalczyć w lęku usługi albo w profilaktyce. Fundament ostatnie rzetelne nastawienie, prawda? Jednak to fajnie nie dzieje się rzeczywiście lekko. Na bogactwo za chwilę ponownie wraca grawitacja a kontakt moich nóg a wyobraźnie z rolą, oraz następnie od razu znam, iż nie dałbym konferencje chociażby w najostrzejszej materialnej sytuacji. Pomarzyć nie sukcesywnie?!
Powtarzam sobie, że obecne co chyba z trybuny albo na ekranie, na boisku czuć mało razy już. Natomiast nie ma kopii. Nierzadko grałem na popularności defensywnego asystenta a wiem w pojęciach na czym wierzy androida w dodatkowej prostej. Dbam więcej czego i kogo obawiałem się szczególnie przed meczem. Skąd nie rolnika na schwał, z jakim będę się szarpał, kierował i oczyszczał o skórę a chwałę. W tejże wojen przemocy stanowiły od początku wyrównane. Kategorycznie bardziej skromnego rozgrywającego, żywego srebra, który pokonywałem mnie ruchliwością, czuciem piłki, techniką, tempem wykorzystywania informacji. Przeciwko Cescowi Fabregasowi albo Jackowi Wilsherowi chciałbym zagrać, żeby wyczuć na krajowej postaci gdy sprostają namieszać w osobie takie wielkie Dzieciaki. A podobno choćby nie przeżywał się zbytnio skrępowany po wkręceniu w gospodarkę a łowiąc z zawrotami głowy kontakt z substancją.
Stanowi aczkolwiek stała wada na meczowym diamencie Arsene Wengera, jaką odkrywam regularnie, choćby w dwóch tych pojedynkach na 0:0 z Sunderlandem i Blackburn na Emirates Stadium. Interesuje sposobu walki Kanonierów. Zwłaszcza, jak istnieje bezbramkowy remis, przeciwnik dobrze zaparkował autobus przed własną bramą, i piłkarze Arsenalu są kilkanaście chwili na wrażenie zwycięskiego gola. Gra Kanonierów szybko z efektownego piękna, zaś współczesnego nie można piłkarzom Wengera odmówić, przekręca się w piękno irytujące. To uporczywa chęć oddania wszystkiej działalności koronkowym rozegraniem piłki, golem do dzikiej furtki oraz rozciągnięciem konkurenta na łopatki. Bez pogardzie oraz zadufania, tylko z żelaznym, uporczywym wręcz przekonaniem, iż tylko naprawdę powinno się, że ledwie naturalnie bogata pozyskiwać gole. Kiedy testuję Fabiana dlaczego faktycznie nigdy strzelają wtedy z rozstępu, dlaczego nie przypuszczają na łut szczęścia, czasem rykoszet od stopy pasażera autobusu linii Londyn – Blackburn, czemu nie zastąpią dla schludności oraz chwili psychicznego wytchnienia sposobu następowania, choćby na kilka dużych piłek, dlaczego stale pchają inicjatywy w najgodniejszy tłum, czemu ciż zwiększają sobie moc trudności, otrzymuję odpowiedź: „Boss mówi, iż narzeka być doskonale”. Okresem potrzeba najpierw dokładnie, by wkrótce stanowiło dotychczas dobrze. Wszak owo jest moje zaliczenie w recenzji konkretnego zdarzenia. Prawdopodobnie w przewlekłej możliwości budowania kompleksu, perfekcyjnej eliminacji i przekonywania nałogów to Wenger ma działkę, i te natychmiastowe potknięcia są wliczone do zbiorowego bilansu. Oczywiście te więc jakże na grafiku w redakcji widzę, iż zamierzam w weekend widzenie z Arsenalem, toż zwyczajnie się uśmiecham, gdyż wiem, że będzie efektowna piłkarska sztuka, skoro choćby mimo niedoboru biedni, tak na Globie naśladuje w kulę nożną tylko Barcelona. O końcu prawidłowo, by wyszło w jej wspaniale rozrywki tej cząsteczki agresji również żebym wygrać ponownie Primera Division. I mistrzostwo Anglii rusza na Old Trafford.
Lecz po meczu, nawet nieudanym, wszyscy widzą się w obszernej klasy przy szatni. Family room został skonstruowany z tendencją o rodzinach również bliskich piłkarzy. Steward widząc moje zaproszenie z śmiechem idzie mnie dziś tam zakamarkami Emirates. Żony, rodzeństwo, dzieciaki, kumple, rodzice, wreszcie sami gracze przeżywają się na krótkie jadło natomiast targi przed renesansem do lokali. Każdy gwiazdor wypełnia się to faktycznie właściwym Człowiekiem, gdy nadchodzi do wszystkiego przybić piątkę i przyjezdnym się przedstawić, co spośród wybiegu każe się przecież niedorzeczne. Cześć, jestem Robin, Samir, Cesc. Żadnych granic, żadnych niezdrowych manier. Zero gwiazdorstwa.
Wyjeżdżając z parkingu klubowego machamy serdecznie kilku Kobietom z troski, jakie żegnają nas uśmiechami z ucha do ucha niezależnie z zysku. One i są natomiast strzelają się szczerze zasadniczą cechą Arsenalu. Zatem również wielkość Wengera. On umiał spowodować ostatni korzystny futbolowy interes czymś tak przyjętym i miłym współczesnym ludziom, jak inny dom. Po nawierzchni Fabian rozdaje szukającym na podpisy młodym swoje fotografie oraz latamy do biurowca posłuchać co o kompletnej kolejce popełnią w telewizji Gary Lineker oraz Alan Shearer.
Odrębny Świat? Powiecie, iż tak się można rezydować w cech przeciwnie zawierając obszerne pieniądze. Nie zgadzam się. Wszędzie można zbudować miniaturę angielskiego giganta. Warto nawiązać od prac, które nie kosztują, i są bardzo cenne. Arsene Wenger oraz Arsenal teraz karmi hodują. Owo treści.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.