Starał się dużo jednak że mu nie wyszło, jak zaradzić uwagę widownie

Oj starał się bardzo Luis Suarez, by ściągnąć uwagę widzów z orzekającej o terminie profesora Anglii poniedziałkowej batalii Manchesteru United z Aston Villą. Wypalił w niedzielę w konkursu z Chelsea pięknego gola, dostrzegł ponad niesamowitą asystę. Urugwajczyk na Anfield oraz bronił na mora natomiast jedzenie, czyli – kiedy gorąco i malowniczo odtwarzają oszczędzenie największych boiskowych wojowników dziennikarze – gryzł trawę. Oraz naturalnie się w niniejszym jedzeniu zatracił, że… ujął oraz zębami rywala. Krzywdy obrońcy Branislavowi Ivanoviciovi całej nie wyrządził, ale zapędy domem z filmiku o Hannibalu Lecterze chwały mu nie przyniosły. Bo piłkarski pojedynek owo nie film. Przyjaźni w nim tymczasem okresem niewiele niżeli w kinowym thrillerze, piłkarzy natomiast popularnie określamy aktorami, ale Suarez więc trochę artysta ze brązowego teatru. Bo Anthony Hopkins za zasługę Hannibala Lectera w „Milczeniu owiec” dostał Oscara, a Suarez — wewnątrz jego nieudane naśladownictwo w konkursie z Chelsea — nie zarobił chociażby na „Złocistą Malinę”. Nie wyrobił, bo… przeszarżował.
Dzień później zdecydowały się – prawdopodobnie – przypadki „Dobrego Buta”, czyli pokonania w oceny najwydajniejszych w Polityk League. Właśnie w poniedziałek w angielskiej ekstraklasie dostała jeszcze aktualniejsza decyzja, gdyż po osiągnięciu 3:0 nad Aston Villą mistrzostwa świecie Manchesterowi United nikt już odebrać nie może. W partii o termin jednak Suarez, wespół spośród Liverpoolem, w obecnym terminie się nie liczył, jednakże w akcji o koronę króla strzelców – kiedy dalece.
Urugwajczyk był znaczące nadzieje zdetronizować Robina van Persiego spośród MU, tylko w niedzielę występkiem, jakim naraził się na wielomeczową dyskwalifikację, z akty zainteresowanych do znanego poznania się skreślił. Zaś jako na ucieczkę urugwajskiego snajpera zareagował aktualnie miłościwie pracodawca na Wysepkach król Robin I van Persie? Holender ustrzelił hat-tricka, natomiast nową bramą, jaką kupił w wzorze naszego znakomitego rodaka Dennisa Bergkampa, wprawił widzów na trybunach Old Trafford w zdziwienie, gdyż takie oryginalne gole pali się tak wcale.
RvP i nie jest futbolowym świętoszkiem. Jak na boisku podnosi się dostojnie, gra idealnie a broni fair, ale przeciwników, szczególnie w powietrzu, nie oszczędza. Obrońcy rywali obciążają się, iż do rywalizacji o kulę napastnik przebywa powszechnie łokci, iż potężna z niego pięknie oberwać, a zęby „Latającego Holendra” postrzegamy lecz więc, jeżeli po dojściu bramki szeroko się uśmiecha. A Suarez? Tenże chociażby zbioru nie może udźwignąć za zębami. Jeśli w ubiegłym sezonie obraził Patrice’a Evrę, rozwiązywał się, iż wypowiedzenia, jakich skorzystałbyś wobec sędziowie MU, w jego kolebce Urugwaju za agresywne wskazywane nie są. Nie ułatwiło, bo odrzucono go wiec na osiem meczów. Właśnie taka grupa ochrony szans przeznaczenia nie ma, bo jeść przeciwników na piłkarskim boisku nie pozwalają nigdzie na globie. Choć odskoczyć z win — kiedy przedstawia przykład Jermaina Defoe sprzed siedmiu lat — jednakże silna. Angielski napastnik Tottenhamu, faulowany przez Javiera Mascherano z West Hamu, w rewanżu ugryzł Argentyńczyka w kończynę, i pośrednik ukarał obu piłkarzy żółtymi kartkami. Football Association, harmonijnie z obligatoryjnymi w Anglii przepisami, nie ciekawiła się natomiast ponad zdyskwalifikowaniem „kanibala”. W postaciach ponieważ, gdy arbiter zaraz na boisku zauważy przewinienie, FA nie podobno po raz kolejny karać winowajcy.
Nietrudno wywnioskować, że Suareza – odpowiedniego pretendenta do stopnia najlepszego gracza Premier League w etapie 2012/13(!) — sroga sankcja nie ominie. Ale, uderzając się ponad jej intensywnością, o same rozważyć, jak graczowi pomóc. Ponieważ jeśli Urugwajczyk parę lat wcześniej, stale w barwach Ajaksu Amsterdam, ugryzł Otmana Bakkala z PSV Eindhoven, jego kaprys pozwolono wtedy zbyt wypadek. Rzeczywistość zawsze obecnie wiadomo, że Suarez to zbir. Professional Football Association i Liverpool FC powinny wówczas gdy nietrudno przestawić go na profesjonalną terapię. Niestety ledwo więc, żebym zbytnio chwilę Suarez nie ugryzł po raz trzeci, jednak więcej po ostatnie, by Urugwajczyk mógł więcej czuć takie cenne gole jak RvP. I szczerzyć zęby teraz ale w uśmiechu.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.