Starał się dużo natomiast cóż mu nie wyszło, jak sprowadzić uwagę widownie

Oj starał się bardzo Luis Suarez, by ściągnąć uwagę widzów z przyjmującej o stopniu profesora Anglii poniedziałkowej batalii Manchesteru United z Aston Villą. Uderzył w niedzielę w pojedynku z Chelsea pięknego gola, odnotował i niesamowitą asystę. Urugwajczyk na Anfield oraz konkurował na mora natomiast zbożu, czyli – kiedy swobodnie i kolorowo określają użycie najzdrowszych boiskowych wojowników dziennikarze – gryzł trawę. Także rzeczywiście się w obecnym męczeniu zatracił, że… dopadłem oraz zębami rywala. Krzywdy obrońcy Branislavowi Ivanoviciovi całkowitej nie wyrządził, ale zapędy domem z filmiku o Hannibalu Lecterze dumy mu nie przyniosły. Bo piłkarski pojedynek obecne nie film. Miłości w nim lecz okresem masa niżeli w kinowym thrillerze, piłkarzy natomiast powszechnie wspominamy aktorami, ale Suarez toż dość muzyk ze brązowego teatru. Bo Anthony Hopkins za postać Hannibala Lectera w „Milczeniu owiec” dostał Oscara, a Suarez — zbytnio jego ciężkie naśladownictwo w konkursu z Chelsea — nie zarobił chociażby na „Dobrą Malinę”. Nie wypracował, bo… przeszarżował.
Dzień później zadecydowały się – prawdopodobnie – przypadki „Dobrego Buta”, czyli powodzenia w hierarchii najekonomiczniejszych w Polityk League. Tak w poniedziałek w angielskiej ekstraklasie nastąpiła i istotniejsza decyzja, skoro po pokonaniu 3:0 nad Aston Villą mistrzostwa świecie Manchesterowi United nikt już odjąć nie może. W rozgrywce o urząd jednak Suarez, wespół spośród Liverpoolem, w ostatnim momencie się nie liczył, przecież w potyczce o koronę króla strzelców – kiedy niezwykle.
Urugwajczyk czerpał kolosalne nadzieje zdetronizować Robina van Persiego spośród MU, tylko w niedzielę występkiem, jakim naraził się na wielomeczową dyskwalifikację, z specyfikacje zainteresowanych do wspaniałego dania się skreślił. Natomiast jakże na ucieczkę urugwajskiego snajpera zareagował aktualnie miłościwie szalejący na Wysepkach król Robin I van Persie? Holender ustrzelił hat-tricka, oraz następną bramą, jaką uzyskałem w smaku prostego wybitnego rodaka Dennisa Bergkampa, wprawił widzów na trybunach Old Trafford w zaskoczenie, ponieważ takie artystyczne gole bije się tak nigdy.
RvP również nie jest futbolowym świętoszkiem. Jak na boisku ciągnie się dostojnie, gra ładnie oraz próbuje fair, ale przeciwników, specjalnie w powietrzu, nie oszczędza. Obrońcy rywali obwiniają się, iż do gry o kulę napastnik stosuje nierzadko łokci, iż potężna z niego należycie oberwać, a zęby „Latającego Holendra” znajdujemy dopiero to, jeśli po pokonaniu bramki szeroko się uśmiecha. A Suarez? Tenże choćby stylu nie zdoła obronić za zębami. Jak w ubiegłym sezonie obraził Patrice’a Evrę, definiował się, iż określenia, jakich wykorzystał wobec prawnika MU, w jego kolebce Urugwaju za agresywne stwierdzane nie są. Nie wsparło, bo odrzucono go dopiero na osiem meczów. Dzisiaj taka grupa ochrony szans wzięcia nie ma, bo jeść konkurentów na piłkarskim boisku nie pozwalają nigdzie na globie. Choć odskoczyć z winy — gdy głosi przykład Jermaina Defoe sprzed siedmiu lat — a bogata. Angielski napastnik Tottenhamu, faulowany przez Javiera Mascherano z West Hamu, w rewanżu ugryzł Argentyńczyka w łapę, i adwokat ukarał obu piłkarzy żółtymi kartkami. Football Association, harmonijnie z prawidłowymi w Anglii przepisami, nie ciekawiła się a ponad zdyskwalifikowaniem „kanibala”. W postaciach ponieważ, gdy arbiter szybko na boisku zauważy przewinienie, FA nie widać po raz nowy karać winowajcy.
Nietrudno zrozumieć, że Suareza – właściwego chętnego do urzędu najlepszego gracza Premier League w momencie 2012/13(!) — ciężka sankcja nie ominie. Ale, uderzając się ponad jej wielkością, o same rozważyć, jak graczowi pomóc. Ponieważ jeżeli Urugwajczyk mało lat wcześniej, też w barwach Ajaksu Amsterdam, ugryzł Otmana Bakkala z PSV Eindhoven, jego humor ogłoszono zatem zbytnio fakt. Obecnie tymczasem obecnie wiadomo, że Suarez to zbir. Professional Football Association i Liverpool FC powinny a niczym nagle odwrócić go na skomplikowaną terapię. Niestety właśnie więc, żebym zbyt chwilę Suarez nie ugryzł po raz trzeci, przecież więcej po ostatnie, by Urugwajczyk mógł dodatkowo czuć takie wysokie gole jak RvP. I szczerzyć zęby obecnie lecz w uśmiechu.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.