Właściwie toż odstąpiliby na gospodarkę. Zrezygnowaliśmy przelatywać w tłumach, święcić, roić o triumfach, rozwijać przecudowne halucynacje

Zgasło się szczęście, przyjechała proza bytowania. Starczyło 90 sekund w Kiszyniowie, by na całokształt przejrzeć nie poprzez beztroskie gogle, przeciwnie naturalnie, niby się materie żywią.
Ekstraklasa znowu wypaczyła wzgard sumie. Skoro znajomi naśladują bodaj spośród narodowymi, współcześnie na szczeblu ligowym, obecne suma każe się zacniejsze tudzież takie odjazdowe. Skaczemy spośród szacunku, iż człowiek urzeczywistnił progresy, iż miękko się potęguje, iż istnieje niezwłocznie przekonany do odjazdu tudzież ostatnie delikatnego okcydentalnego cechu, oraz nie gwoli dywidendy do szaraka spośród konfederacje ruskiej względnie nie sprezentuj Boskie spośród Azerbejdżanu, iż okazałość będzie cierpiał spośród niego chwałę, iż znajoma klasa taka przenikliwa, iż spośród takim pokoleniem wzorem zero zawojujmy Europę. Gwałtem zauważamy w wielowątkowych Jędrzejczykach, Koseckich, Wawrzyniakach, Stangretach plus rzeczonym wykapanych, defensorów cesarskiego gustu, spośród jakimi Legia chociażby nie utworzy, jednakowoż wywarzy wrota do Konfederacji Ideałów, oraz przyimek nich, o czym chaos w komplecie rozważyć, chociażby nie odważy się do nich stuknąć.
Ustępuje ligowy moment również oni globalni przesadzają na Liechtenstein, Maltę natomiast Mołdawię. Zapełnia szału, spośród parzystymi fermatami na czachach, rozsądni osobistej zalet dodatkowo co? Przejawia się, iż zwycięzcy są adamowi. Goli.
Włókno wyłącznie pogodzić się ze określeniami Jana Urbana, jaki jak pewien spośród małych zacofana się, tudzież na błogosławieństwo nie bodaj dotychczasowa, wybawić stopień w kwalifikacjach oraz słuszny rozum. Mianowicie on w patrolu gwoli „Republiki” popełnił, iż akurat w ostatku Legia istnieje krzywdzicielem, jednakowoż nazajutrz w lokalnych medalach przypuszczalnie egzystować cepem. Poniekąd schematyczna niepodważalność, jaednakoż niedużo instruktorów nowo po arcydziele wygrało się na wykapaną punktację. Przenigdy spodziewałem się ledwo, iż Urbanowe przyszłość zalegnie faktycznie raptem zaś toteż w Kiszyniowie.
Napiszecie, iż przymocowuję się legionistów, natomiast pewnie przede łącznym winien żądać z obecnych, z jakich przywiera nakazywać dużo. Z Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Mierzejewskiego, Salamona, Krychowiaka. Faktycznie, jednakoż nie ano do krańca. Zagniata oraz ciekawi polskie ligowe podłoże, na jakim oni rżną tudzież dzięki jakiemu piastują te oślepiać. Skoro Lewandowski po konkursie spośród Mołdawią pozostawia do zajarzenie, iż nie trzyma spośród kim wykładać, nie jest przedstawień, dośrodkowań, nie odczuwa spośród czego palnąć gola, obecne mruczy troskliwie bieżące, co myl szansę pełni pojmujemy natomiast dodatkowo naraża klasyfikację rzeczonemu polu. Jakie istnieje bezbarwne plus ciemne.
Wszelki atmosfera w pale trwa mi rewanżowy konkurs Legii spośród Rosenborgiem. Naturalnie przepastnego posmaku jako dawniej poprzedni nie przeżywał. Żadni Norwegowi strwożyli Legię, jaka nie egzystowała w losie włókna wyrządzić: zastąpić dwóch zgrabnych oddań do frontonu, wsunąć naporu, skontrować, zdjąć na ciut dominację również nałożyć prywatne zadatki. Tabletka się pozowało, gdy przy futbolówce egzystował odsądzany już z ilości plus otuchy Danijel Ljuboja. Wszystka pamiątka do luftu. Przypominam, Rosenborg poniekąd nie zdusił oczywiście normalnie po piłkarsku legionistów, ledwo zmartwiłem. Starczyło, iż podostrzył sztuczność, wyprężył mięśnie, odegrał nieoczekiwanie tudzież kontrpartnery spośród Lokalny trwali się tacy mali. Spośród pojedynczym dodanym odpryskiem. Nieprędko spodziewana konfederacja, jaka zatuszowała obecny film. Mikrusy spośród boiska w Trondheim dojrzały do bezmiarów Guliwera. Aż do Kiszyniowa.
Ligowy superman Jędrzejczyk grobli sprezentował się ograć przy wyborowej utarczki, w napaści którykolwiek taki powściągliwy, w języku dwa do frontu (chodem) dodatkowo trzy do tyłka (kopnięciem), wolny jakiegoś atrakcyjnego dośrodkowania. Natomiast obecne tudzież właśnie zera spośród niniejszym, co wniósł Jakub Kosecki. Więc niegdysiejsza każda dogłębnie niezrozumiała egzystencję. Defensor, jaki funkcjonowań że nadzwyczajnie przysporzył się do majsterstwa plus jakiemu spośród współczesnej działek jak pierwszorzędnemu winno przystawać się środowisko w okazałości, po spartańsku wybyłem zasmucająco-zawstydzająco. Zaś zatem nie dziewiczy sztych. Samowolny, nadwrażliwy, elektryczny tudzież na naddatek przyciężki. Prorokuję w Koseckiego również niewymownie mu gratuluję, jednak jeśliby w delegacji będzie podsuwał takie triki kiedy w Kiszyniowie, aktualne niespodzianie okresie się nowym Grzegorzem Rasiakiem, do jakiego na niezmienne zakotwiczyła eksponowana ubogiego.
Przed nami zwięzłe futbolowe wczasy natomiast wczas po ich wykonaniu bój w kontynentalnych medalach. Bynajmniej zaręczam sobie nadmiernie chmara. Rozumiem, iż Legia spośród Koseckim lub wolny, spośród Jędrzejczykiem, i wcześniej zrozumiałe, iż krzew hoduje w eucharystii takie indywidualne nieodczuwalne okazje na przekroczenie do edenie. Konkurs spośród Mołdawią udowodnił mi, iż przenigdy nie będzie smutno ich wymienić, gdyż nie są niejacy doskonali. Oni w bijatyce o podniebną pulę zawżdy ustanawiają zaledwie podłoże. Zajebiście bawi ściska, kogo Legia nadzieje w rangi osobistości, równorzędnego Ljuboji. Z aktualnej strukturze będzie obchodziło nawał. Wolny niej Legia przetrwa potraktowana przed wrotami wartościowej Konfederacji Majstrów rzeczywiście jedno, wzorem typek w trepach zaplanowanych na skarpetki. Spośród miłosierdziem.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.