Dawno tak się nie uśmiałam.

Poznałam pana, właśnie poprzez internet. Pan od razu napisał szczegółowy mail odnośnie bliskiej osoby. Przełknęłam. Może biedaczek z fejsa nie korzysta, ponieważ takimi wiedzami o sobie to tam większość się dzieli. I pewni też zarobkami się chwalą.
Najpierw jednak pokazało się, iż stronę nie ta, którą wszedł w profil. Jest a właśnie. Może zapomniał gdzie mieszka… klimatami oraz młodzieży sklerozę mają. Powalił mi tekst: „ale pozostaję w obecnej stronie.” Oczywiście właśnie… jednak „bywanie” ułatwia nawiązywanie znajomości… Ja także jestem nad morzem. Średnio raz na dziesięć lat 😉

Potem zaprezentowało się, że Wacek stanowi w strony kilka dni w tygodniu. A z racji roli w środowiska handlowym, nie ma dostępu do internetu, bo takowego nie korzysta w znaczeniu pracy, a jak jest, to właśnie na wybrane modele tabletów, smartfonów albo czegoś tam. Wow! Rozumiecie inteligentny internet. Sam sobie wybiera, na jakim modelu łączy. Zawsze myślałam, że wi-fi działa trochę inaczej – zapewne istniała w błędzie. Trochę zaskoczyło mnie, że w CH są aż taki wywiad z internetem. Obecnie w obecnym, które wymienił, net śmiga, że hoho, co wiem z historii rodziny oraz znajomych, które często tam dokonują zakupy.
Pomińmy to milczeniem.
Następnie pokazało się, że człowiek działa z bladego świtu do późnej nocy.
Na moje pytanie, jak więc przedstawiali się spotkać, odpowiedź brzmiała: „podjedziesz do mnie do lektury, to sobie na kawkę wyskoczymy. Aha oraz podjedź na domowym sprzęcie, to znajomi będą mi zazdrościć. Ha ha ha”
WTF? Lans na rowerzystki?
I dokonanie.
Tak samo jak internet nas połączył, tak samo rozdzielił. Przez naszą wybiórczość. Przez ponad tydzień, Wacek nie znał się ze mną skontaktować – – no gdyż w pozycji był. I tam wiadomo – inteligentne wi-fi. Oczywiście właśnie inteligentne, że zablokowało Wackowi wszelkie połączenia, przez jakiś komunikator czy maila, czy reklama na portalu. Jednak jedynie ze mną. Bowiem w sukcesie dwóch moich koleżanek nie stanowiło ostatniego tematu. Śmigało wszystko, oraz linia przygotowała się gorąca. Na tyle gorąca, iż spłakałyśmy się ze uśmiechu nad wspólnym czytaniem wiadomości.

Nie liczę… czy faceci rzeczywiście są tak prosty, iż myślą, iż osoba połknie każdy kit niczym wygłodniały pelikan rybę?

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.