Jaki wypadek!

Broniło się to, czego ciężko się bałam, poszedł mi kręgosłup, nagle w sobotę 21 marca, rano byłam również w łazience, wstawiłam pranie, miałam iść na popołudniówkę, ten weekend miałam być planowo wolny, ale była dostać parę dni wolnego na Wielkanoc wiec pogodziła się na ten weekend. Wszystko pomału podejmowało się robić oraz oczywiście nagle. Pochyliłam się nad zlewem żeby umyć osoba oraz kaszlnęłam, w chwili poczułam ogromny smutek oraz padłam na kolana, oraz zaraz nie mogłam wstać. Myślałam, że z bólu nie wytrzymam, Pawełek podniósł mnie na nogi, ból był silny. Po chwili jednak jakby trochę odszedł dodatkowo byłam w okresie wejść do pokoju z ledwością, ale poszłam. Koleżanka pracująca ze mną mówiła dzwońcie po pogotowie, a ja jak jednak dbam o własnych, dużo żyć potrafi potrzebujących tej karetki. Wiec Paweł zawiózł mnie najpierw do jakiegoś szpitala w Kassel, oczywiście sobota a pewien lekarz na dyżurze do ostatniego operował.Nie mogli mnie z stamtąd odesłać, ale Polka pracująca tam na imprezie poradziła by jak łatwo jechać do Kliniki. Tak zrobiliśmy, wychodząc pod szpital już znała, że nie dam rady iść dalej, czułam jakbym nie miała sile nad nogami, z ledwością oparłam się o jedna poręcz, a Paweł poleciał po samochód. Udało nam się dostać do Kliniki oraz co dodatkowo jeden lekarz, do tegoż naprawdę samo operował kogoś. Dostalismy zakichany numerek oraz pracowała pogięta na miejscu w bólach. Nie doświadczyłam po dwóch godzinach, Paweł pomógł mi wstać, doczołgałam się praktycznie na jego ramieniu, położyłam się na stole recepcyjnym oraz wyjąc z bólu kazałam sobie poradzić, iż obecnie nie dam rady. Od razu odnalazło się łóżko i pokój, gdzie dano mi kroplówkę i środki, lekarz pojawił się dopiero około 19, jedyne, co wypracowaliśmy to rentgen oraz środki przeciwbólowe.
W weekend nic bardzo się nie dowiedziałam, wówczas w poniedziałek zrobili Tomograf oraz wykazałoby się, iż jestem pozrywane nerwy pomiędzy 4 a 5 kręgiem, a właśnie powłóczyłam lewą nogą. Wczoraj mnie zoperowali, nie mogłam się poruszać, teraz noga mnie nie boli, ale ta rana na kręgosłupie. Mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze, musi być, musze być cała dla Pawła, dla dziewczynek, przyjechaliśmy tu za prawdziwszym życiem, i teraz, co. Jednak nie można się poddawać, wiem, że tata mnie wspiera z władze i poznamy idzie to wszystko. Wiadomo jak narazie z funkcji nici przynajmniej na miesiąc. Spośród ostatniego, co się dowiedziałam wtedy będę tu przynajmniej do wtorku, wiec wyjdę na Wielkanoc, potem jestem być jedno rehabilitacje ze dwa tygodnie.
Nie dysponuję pojęcia jak wszystko się potoczy, mięliśmy zajście w kwestii pracy dla Pawła w piątek, dzień przed wypadkiem, pieniądze niespecjalne, jednak lepsze to niż nic, lepiej zawsze podjąć wszelką działalności oraz zyskać nowe poznanie i związki niż żadną. W sobotę miał prowadzić do HNA na nockę na wartość, potrzebowaliby więc przełożyć, dzięki Bogu, za wyrozumiałość tychże wszystkich. Wczoraj, gdyby miałam zabieg, wykazałoby się wcześniej, że ma pojechać na nockę na 20. Ja po zabiegu, uziemiona w szpitalu, dzieci jedne w zakładzie, ok. nie są małe, przecież to natomiast dzieci, bez nikogo, żadnej ciotki, babci czy normalnej sąsiadki.Ale super dziewczyny dobrze, iż się słuchają. Pojechał jednak Paweł na tą nockę zaś był teraz po 3 w nocy w zakładu, tak, iż spokojnie również je wysłał potem do nauki.
Dzisiaj czuję się lepiej, Pawła a mają sens przyjąć do HNA na nocki, ale kilka godzin, co to stanowi 100 godzin, ale szczęścia nie narzekam 🙂 . Dzisiaj znowu przechodzi na nockę. Biedak do ostatniego ponad dzisiaj miał wyrywany ząb i dziąsło go żałuje, oczywiście kiedy się wali więc po kolei, aby tylko brał na siebie, zadzwonię potem do dziewczynek.
Dzisiaj jest najistotniejsze żebym wydobrzała, potem pomyślę, co dużo z moja pracą, ale gdy szybko poznałam mojego szefa więc będzie kombinował się mnie pozbyć, gdy przedstawiam się opiekować mamami w zakładzie opieki jak już sama musi pomocy. Ale nie poddam się tak łatwo :)Będzie znacznie, wierze w niniejsze, że wszystko poprawi się po mojej opinii, po własnej myśli.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.