Polska aplikacja która poprawia nastrój

1Polska aplikacja How Are You poprawia nastrój o 18 procent w 21 dni. Nowatorski pomysł łączy w sobie nowe procedury i podstawy psychologii. Użytkownicy, dzięki prowadzeniu dziennika nastrojów, posiadają szansę analizy przechowywanych znanych natomiast na ich podstawie otrzymują cenne wskazówki, idące im polepszyć nasze samopoczucie.
How Are You to testy oraz wykresy przedstawiające wskaźniki mierzalne. Wykorzystane w aplikacji narzędzia psychologiczne planują własne podłoże w nowej wiedzy naukowej. Gromadząc dane uzyskiwane od anonimowych użytkowników otrzymujemy celne wnioski, które mogą oddać się na pewną pomoc. Jeśli zmagasz się z depresją, stanami lękowymi lub po prostu chcesz polepszyć swoje nastawienie wobec świata – ułatwi ci w tym tylko How Are You. Kontrolowanie własnych nawyków dzięki ich podstawowej ocenie będzie przydatniejsze, co przełoży się na poprawę jakości trwania a dobrze wpłynie na budowanie codziennych obowiązków i relacje międzyludzkie.
Monitorowanie nastroju, zapis całych jego wahań, momentów stresu i środka to sprawdzanie informacji o samym sobie. Takie urządzenie ujawnia się szczególnie istotne dzisiaj, w dobie szybkiego tempa życia, kiedy poświęcanie uwagi naszemu mieszkaniu często – z braku czasu – gramy na obecnym miejscu.
Przydatna w obsłudze aplikacja kupi na monitorowanie swoich emocji, a co za tym chodzi – zrozumienie, co stanowi zbyt nie odpowiedzialne. Dzięki How Are You zadbasz o psychiczną higienę, a przy tym – jeśli niepokojące stany się nasilą – będziesz wiedzieć, kiedy warto skorzystać z rady profesjonalisty.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.