Rower w plecaku

Składany rower elektryczny, który powoduje się w plecaku? To nie wizja przyszłości! Taki sprzęt faktycznie istnieje. Unikalna konstrukcja idzie na powtarzanie tego zaaranżowania w bagażu podręcznym, a przy obecnym jego rola sprawia, iż nie jest wówczas wyzwanie ponad siły. Zastosowany tu artykuł jest dodatkowo mały a niezwykle trwały – nietypowa rama powstała z włókna węglowego.
Silnik o nowoczesnej konstrukcji, ładowarka ukryta w siedzeniu oraz ochrona jazdy przez ok. 45 minut na pełnym naładowaniu, sprawiają, że rower potrafi istnieć znakomitym środkiem przewozu po mieście, gdzie często musimy wziąć dość krótki dystans pod presją czasu. Koniec przepychania się przez zakorkowane ulice, dość tracenia momentu na poszukiwanie miejsca parkingowego – ten rower pozwoli nam dojechać tam gdzie potrzeba a po przybyciu na terytorium bez kłopotu może dojść do własnego plecaka.
Rower sprawdzi się dla pań ważących do 85 kg. Twórcy wciąż pracują nad udoskonaleniem tej jego grupy oraz powiększeniem jego szanse. Taki sprzęt sprawia wrażenie!

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.