serwer cloud

Komfort w prowadzeniu wirtualnej infrastruktury umożliwią ci usługi od Forpsi Cloud. Forpsi Cloud Computing gwarantuje wysoki poziom elastyczności możliwości adaptacyjnych oraz wirtualnie nieograniczoną skalowalność. Usługa jest widoczna w dwóch wariantach: Serwer Cloud Pro oraz Serwer Cloud Smart.
Serwer Cloud Pro to rozwiązanie idące na szeroką indywidualizację funkcji – jego składniki i miejsca techniczne i operacyjne umożliwiają konfigurację wedle upodobań Klienta, w duzi leżąc na jego potrzeby. Serwer jest przy tym znacznie użyteczny i wygodny. Wyróżniającą cechą Serwera Cloud Pro jest udostępnienie możliwości wyboru hypervisor’a, z którym wiąże się Serwer Cloud spośród VMware, Hyper-V oraz Hyper-V Low Cost. Nie uznaje również kłopotu z trzymaniem go z drugimi serwerami Cloud Pro przy zachowaniu Wirtualnych Switchy oraz z usługami takimi jak Balancer’y czy Unified Storage. Mając spośród tego serwera mamy i dostęp do zaawansowanych funkcji technicznych, takich jak Snapshot’y, Rozszerzone Zarządzanie (Extracontrol), Import i Eksport obrazów dysków. Klient przechodzi do dyspozycji szeroki asortyment szablonów, a indywidualizacja konfiguracji pozwala podawać go według jego preferencji.
Korzystnym wyjściem istnieje ponad rozliczanie godzinowe a na zasadzie zużycia (pay-per-use), dzięki któremu wykorzystujący kupuje w relacje od faktycznego czasu działania serwera. W przypadku Serwera Cloud Pro połączenie sięga szybkości 1000 Mbit/s, a spacer w zakresie internetu i budowy prywatnych jest nielimitowany. Przy nabyciu Serwera Cloud Pro można dostać darmowe licencje Plesk (do 10 domen) oraz darmową próbę Monitoringu Cloud.
Serwer Cloud Smart jest całą możliwością dla tych, którzy muszą usługi chwila i mocnej. Tu także dostępne są różne opcje, uwzględniające funkcje takie jak zakres mocy obliczeniowej, przestrzeń dyskową czy limity przepustowości. Serwer Cloud Smart bazuje przy tym na technologii VMware oraz storage SSD, stanowiąc ciekawą propozycję w wersji najniższych stawek za pomoc Cloud Computing. Świetnie sprawdzi się do testów, kiedy a do malowania Wirtualnych Desktop’ów.
Usługi oferowane przez Forpsi Cloud to wygoda zarządzania danymi, przydatnymi w którymkolwiek miejscu, w nagły i bezproblemowy sposób. Przechowywanie papierów oraz plików na dysku możliwym jest krokiem ku nowoczesnym rozwiązaniom w twojej prace. W ofercie Forpsi.pl znajdziesz dobre promocje, dzięki którym dawanie nowych usług stoi się jeszcze szczególnie modne.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.