Wersja smart i pro serwera cloud

Komfort w postępowaniu wirtualnej infrastruktury zapewnią ci usługi od Forpsi Cloud. Forpsi Cloud Computing gwarantuje wysoki poziom elastyczności możliwości adaptacyjnych oraz wirtualnie nieograniczoną skalowalność. Usługa jest wygodna w dwóch rodzajach: Serwer Cloud Pro i Serwer Cloud Smart.
Serwer Cloud Pro to rozwiązanie pozwalające na całą indywidualizację funkcji – jego komponenty oraz miejsca techniczne i operacyjne umożliwiają konfigurację wedle upodobań Klienta, w sum cierpiąc na jego potrzeby. Serwer jest przy tymże wyjątkowo oszczędny oraz estetyczny. Wyróżniającą cechą Serwera Cloud Pro jest udostępnienie opcji wyboru hypervisor’a, z którym wytwarza się Serwer Cloud spośród VMware, Hyper-V oraz Hyper-V Low Cost. Nie traktuje i tematu z składaniem go z różnymi serwerami Cloud Pro przy zachowaniu Wirtualnych Switchy i z pomocami takimi jak Balancer’y czy Unified Storage. Czerpiąc spośród ostatniego serwera mamy jeszcze wstęp do zaawansowanych funkcji technicznych, takich jak Snapshot’y, Rozszerzone Zarządzanie (Extracontrol), Import i Eksport obrazów dysków. Mężczyzna jest do dyspozycji duży asortyment szablonów, oraz indywidualizacja konfiguracji pozwala stosować go wedle jego preferencji.
Ciekawym wyjściem istnieje również rozliczanie godzinowe także na platformie zużycia (pay-per-use), dzięki któremu posiadający inwestuje w relacje od faktycznego czasu działania serwera. W przypadku Serwera Cloud Pro połączenie sięga szybkości 1000 Mbit/s, oraz ruch w obrotu internetu oraz budowie prywatnych jest nielimitowany. Przy nabyciu Serwera Cloud Pro można uzyskać darmowe licencje Plesk (do 10 domen) oraz darmową próbę Monitoringu Cloud.
Serwer Cloud Smart jest silną opcją dla tych, którzy potrzebują usługi chwila i silnej. Tu i przydatne są różne opcje, uwzględniające funkcje takie jak zakres mocy obliczeniowej, przestrzeń dyskową czy limity przepustowości. Serwer Cloud Smart bazuje przy obecnym na technologii VMware oraz storage SSD, będąc dobrą ofertę w liczb najniższych opłat za pomoc Cloud Computing. Świetnie sprawdzi się do egzaminów, jak również do powstawania Wirtualnych Desktop’ów.
Usługi proponowane poprzez Forpsi Cloud to wygoda zarządzania danymi, widocznymi w jakimś miejscu, w niedaleki oraz lekki sposób. Przechowywanie tekstów i plików na dysku możliwym jest krokiem ku nowoczesnym rozwiązaniom w twojej prace. W kolekcji Forpsi.pl znajdziesz dobre promocje, dzięki którym dostarczanie innych usług zatrzymuje się jeszcze bardziej dobre.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.