O policji, zamarzniętej bramie dodatkowo nie do finału zamkniętych drzwiach

Wczoraj jak posuwali się poprzez znany naturalny kraj masa było na metodach policji, tej „zwykłej” jak także obecnej w nieoznakowanych autkach. Oraz podjęło mi się gdy toż kiedyś mnie policja zatrzymała….
Koniec listopada, akurat dzień moich urodzin, zima na całego (nie zatem co uważamy już), śnieg, mróz. Ja istnieję w trakcie stażu, idę do sztuki na 7. Z opinii na gry pogodowe natomiast aktualne jakie potrafi mi zafundować swój dotychczasowy samochód, nie stojący w garażu, wychodzę profilaktycznie rano z zamku. Pierwsze niemiłe zaskoczenie – brama przymarzła. Wpadam do domu po młotek – do wyrażenia tych bolców przy ziemi również po odmrażacz do kłódki. Zrobione. Gram się do auta, oraz tam zamek zamarzł. Przecież pamiętam odmrażacz, to dość szybko sobie z tymże przekonuję. Wsiadam, próbuję zamknąć drzwi, i tutaj dupa, nie wtrącają się.
Dygresja taka… Nasze Uno traktowało taki niski zwyczaj, iż czasami przy mrozie, po nocy drzwi ukrywało się otworzyć, natomiast nie przedstawiało się ich zamknąć, ponieważ coś zamarzało i tylko po dowolnym momencie powtarzało się drzwi zatrzasnąć. Pamiętam gdy jak lecieli z P – on zbyt kierownicą, i ja jako pasażer przez odpowiednie 20 minut drogi trzymająca niezamknięte drzwi z ściany pasażera… Wtedy wsiadaliśmy od strony pasażera oboje, bo drzwi z ściany kierowcy zamarzły naprawdę ciężko, iż nie oddało się ich uruchomić… Koniec dygresji.
I do ostatniego pojazd nie chce odpalić. Udało się odpalić, ale drzwi nadal się nie zamykają. Nie namyślając się zbyt nic zdjęłam z szyi szalik i przywiązałam drzwi do zagłówka fotela kierowcy oraz zapaliła, teraz wiedząc, iż również faktycznie się spóźnię. Jadę. Zatrzymały mnie światła. Na jakikolwiek wypadek szybko odmotałam szalik a z całych grup łupnęłam drzwiami. Złapały się, o dziwo! Wyruszyła na jezdnię, nieustannie się wcale nie rozpędziłam, a tu na poboczu wyskakuje pies i macha na mnie, iż tworzę zjechać. FUCK! Dobrze, iż drzwi zamknięte! Szybko odwiązałam szalik z zagłówka otworzyłam okno, mieszkam także się nerwowo uśmiecham.
– Dzień zajmujący, tu się pan przedstawił, co pani tak prowadziła?
– Ja? Wszak nie jechałam niezwykle prosto!
– Oczywiście bardzo wtedy nie, a tutaj jest obniżenie do 50, i kobiety jechała 68.
– No ponieważ ja się bardzo wędruję do działalności, w zasadzie szybko istnieję spóźniona…
– Tak więc taki pośpiech prosta się mandatowi oraz elementom karnym
– A panie policjancie, ja naprawdę muszę szybko tam dotrzeć! Jakiś parszywy dzień dzisiaj, brama zamarzła, drzwi zamarzły, autobus nie chciał odpalić, teraz jeszcze pan mnie zatrzymał. Tyle nieszczęść w urodziny!
– No proszę dodatkowo też pani twierdzi, iż jest urodziny. Jednak jak wolimy wlepiać mandaty za przekroczenia toż globalni posiadają urodziny. Oraz rozumie pani, iż nie wolno kłamać?
– Przecież ja nie kłamię, naprawdę mam właśnie urodziny, pasztety z samochodem i do owego spóźnię się do działalności!
– Poproszę prawo podróże i fakt rejestracyjny
Zrezygnowana wyciągam z siatki dokumenty, wykonując się na cieńszy postój…
– Niewątpliwie ma kobiecie dziś urodziny…
– No przecież mówiłam, że nie kłamię – burczę pod nosem
– Oraz więc kim osoby jest, że faktycznie do kariery osoba śpieszno?
– Ja? Leśnikiem….
– Naprawdę? Natomiast nie wygląda pani! – wypala policjant. No paczpan – se myślę – nie mnie musiał zatrzymać kiedy się ubrałam w złą sukienkę, kozaki oraz kożuszek. Jak biegam w gorących dumach i cała na zielono to nikt mnie nie zatrzymuje…
– Naprawdę dobro proszę pani, wówczas w konstrukcjach prezentu urodzinowego zakończymy nasze spotkanie tymże, iż ja panią upomniałem oraz poinformował, i osoby przestanie łamać regulaminy oraz rzetelnie do sztuce sobie dojedzie. Dobrze?
– Ależ oczywiście, że faktycznie, ja bardzo dziękuję!
– Pewnie wtedy pełnego dobrego i szerokości!
– Dziękuję, nawzajem, to wprawdzie nie stanowi no bardzo parszywy dzień!
Poszedł sobie pan policjant, oraz ja w finale ruszyłam, już całkiem spóźniona.
Wczoraj jechaliśmy pozamykanym samochodem, jednakże tak jakoś mi się przypomniał miły pan policjant oraz wycieczki z narodowym panem samochodem…

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.