Składany rower elektryczny, który powoduje się w plecaku? Wówczas nie wizja przyszłości! Taki sprzęt faktycznie jest. Unikalna konstrukcja pozwoli na przekazywanie tego narzędzia w bagażu podręcznym, a przy tymże jego wartość sprawia, iż nie stanowi więc wyzwanie ponad siły. Zastosowany tu materiał jest również wygodny i znacznie odporny – nietypowa rama powstała z niczego węglowego.
Silnik o nowoczesnej konstrukcji, ładowarka ukryta w siedzeniu i ochrona jazdy przez ok. 45 minut na dużym naładowaniu, sprawiają, iż rower może stanowić wspaniałym środkiem transportu po mieście, gdzie często musimy przejść dość krótki dystans pod presją czasu. Koniec przepychania się przez zakorkowane ulice, dość tracenia czasu na poszukiwanie miejsca parkingowego – ten rower pozwala nam dotrzeć tam gdzie trzeba i po dojechaniu na tło bez dylematu może dojść do polskiego plecaka.
Rower sprawdzi się dla osób ważących do 85 kg. Twórcy wciąż pracują nad udoskonaleniem obecnej jego klas oraz powiększeniem jego możliwości. Taki sprzęt sprawia wrażenie!

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.