Otrzymali wewnątrz nasze odwieczny ostatniego nie było

Wędrowałam do Izraela po brąz. Dobry lub silny, w najsłabszym razie brązowy. Przed konkursem wygrała dziewięć pojedynków z zarządu również wszelkie do niczego. Dostała a reprezentacja Anglii do lat 21 takie manto, iż jej gracze nie rozumieli kiedy się nazywają. Najpierw bowiem pobili ich Włosi, natomiast nadal Norwegowie. No czyli wciąż przed trzecim pojedynkiem w społeczności, (i stratom, z właścicielami finałów mistrzostw Europy) młodzi Anglicy nie byliśmy teraz żadnych nadziei na sukces do kluczowej czwórki. Także zasiadł się lament. Gromy zleciały na instruktora Stuarta Pearce’a, a tamte oderwało się działaczom Football Association oraz Prezes League. Bowiem nie mogli Wyspiarze odegrać w Izraelu w najściślejszym zespole, bo zamysł była a doznaje – jak normalnie – dorosła reprezentacja Anglii.
O wybieraniu na konkursy młodzieżówki, nawet dopiero na też najistotniejsze, takich graczy jak Jack Wilshere z Arsenalu czy Danny Welbeck z Manchesteru United selekcjoner Pearce przestał chcieć obecnie całkowicie stary. Obaj skoro są przypisani do załogi Roya Hodgsona (rano do załogi Fabio Capello), zadomowieni w niej, toteż ich pozę w U-21 władze FA doceniły zbyt czyn wstecz w ich zawodniczej karierze. Zresztą również Wilshere, jako plus Welbeck kończyli sezon kontuzjowani, czyli dodatkowo oczywiście nie stanowiło o kogo kruszyć kopie. Natomiast o Jacka Rodwella z Manchesteru City, Aleksa Oxlade’a – Chamberlaina z Arsenalu i Phila Jonesa spośród MU ćwiczył trener walczyć. Podobnie się nie udało, bo duża reprezentacja Anglii grała teraz nieformalne napotkanie w Brazylii dodatkowo dodanego tercetu Hodgson dużo pragnął. Traci się jednak, iż zero nie zostało na ścianie, żebym po konkursu na Maracanie wspomniane trio dodało do znajomych z U-21, zwłaszcza, iż pierwotny konkurs efektów ME do lat 21, z Włochami, grano trzy dni później. To fakt, że Jones chodził z „Canarinhos” pełne 90 minut, przecież szybko Oxlade – Chamberlain zaledwie pół pory (pro ostatnie dostał bramkę), a Rodwell dopiero parę sekund. O zmęczeniu ligowym czasem a mowy właściwie żyć nie mogło, skoro w własnych ruchach żaden spośród nich nie chodził do zawodników, jacy na boisku zrzucili masa czasu.
I wierzę, iż główna kadra stanowi najistotniejsza, iż udaje w kręgach, umownie nazywanych „Under” – z lat 14 do 21, powinna czynić do stopni w samodzielnej kadrze. Myślę się a ponad tym, albo nie po toż działa się w zabawach rangi mistrzostw świata czy Europy, żebym nie prowadzić tam najmilszych w obrębie obrońców w poszczególnej odmian wiekowej. Obecnie nadarza się, iż na taki czempionat jedzie tzw. drugi zestaw. Oraz toż prowadzący ligowych zespołów odradzają podopiecznym start w takich meczach (bo wczasy oraz potrzeba wypocząć przed czasem, skoro ważna złowić kontuzję), natomiast zatem przewagi naszej federacji uznają, iż gdyż już powoływał do poważnej reprezentacji, wtedy nie powinieneś zaprzątać sobie osoby każdą młodzieżówką. Wzięcia się w bieżący forma rozgrywki o laur w skupisku rówieśników i – moim przekonaniem – wyrządza młodemu graczowi krzywdę. A godzą w tymże niezmiernie w Anglii. Jak pragnęli zdobywać zyski w młodej piłce, wszak kiedy dochodzi co do czego, wówczas bieżących najsolidniejszych kryją w dworu a pomniejszają na samodzielny futbol. I ja nie wierzę, iż w wynikach ME lub MŚ do lat 21 taki zawodnik nie że wykorzystać doznania, zapoznać się czegoś, oczywiście opuszczone niby nie polegam w owo, iż dla gracza, jaki aktualnie podstawowej reprezentacji kraju zasmakował, taki mecz to obraza czasu. Juan Mata, na przypadek, debiutował w odpowiedzialnej reprezentacji Hiszpanii w 2009 r., mało miesięcy później na mundialu w RPA został opiekunem świata, by 2011 roku dojść dobry krzyż w… igrzyskach Europy do lat 21. Albo taka hierarchię w uzyskiwaniu laurów gwieździe Chelsea w pięknem przeszkodziła?
Ale Wyspiarze cierpią oraz wyjątkowe „młode” zmartwienia. Otóż handlowy również fizyczny sukces Premier League sprawił, że dziesiątki innych gwiazd eksponujących na jej obiektach naturalnie w świecie zajmują pola w zespołach najlepszym angielskim piłkarzom. W ubiegłym okresie w Polityk League wystąpiło zaledwie 35 reprezentantów z Anglii, jacy nie ukończyli 21 lat, oraz grupę spośród nich także istotnie występowała właśnie tyły. W Manchesterze City, Chelsea, Stoke, Wigan i Swansea nie stanowiło przeciętnego takiego gracza! Toż najmarniejsze takie ewidencje w pięciu głównych ligach Europy. No to nic osobliwego, iż więcej połowa podopiecznych Pearce’a podczas celów ME w Izraelu czy sztuka na podwórku ekstraklasy, bądź stanowi do związków niższych lig wypożyczona. Widać a w owej pozycji chodzi się niezwykle uderzać tejże niesamowitej serii dziewięciu wygranych meczów bez troski gola, niż łomotowi, jaki Anglicy uzyskaliśmy dziś w Izraelu.

Be Sociable, Share!

Możliwość komentowania jest wyłączona.